Tarnobrzeg: 9 zarzutów za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków

Policjanci z tarnobrzeskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców Tarnobrzega, którzy posiadali marihuanę. Dalsze czynności doprowadziły do ustalenia osoby, u której zatrzymani zaopatrywali się w narkotyki. Podejrzanym przedstawiono łącznie 9 zarzutów dotyczących posiadania, udzielania i sprzedaży narkotyków.

W trakcie kontroli dwóch mężczyzn policjanci ujawnili przy nich namoknięte konopie oraz żółty płyn. Wstępne badanie potwierdziło narkotyczne właściwości zabezpieczonych substancji.

W toku dalszych czynności w mieszkaniu jednego z mężczyzn ujawniono susz marihuany. Okazało się, że wszyscy zatrzymani mężczyźni uczestniczyli w procederze zażywania i dystrybucji narkotyków na terenie Tarnobrzega. Policjanci zatrzymali też 25-letniego mieszkańca Tarnobrzega, u którego wszyscy mężczyźni zaopatrywali się w narkotyki. W piątek mężczyzna ten został doprowadzony do prokuratora, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju i poręczenia w kwocie 2 tys. zł.

Mężczyźni za przestępstwa, których się dopuścili, odpowiadać będą przed sądem. Za sprzedaż narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

foto&źródło: policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x