Tarnobrzeg pożegnał wakacje (zdjęcia)

Impreza z okazji pożegnania lata odbyła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Atrakcje przygotowane przez tarnobrzeski magistrat nie wzbudziły wielkiego zainteresowania, w imprezie udział wzięła niezbyt liczna grupa mieszkańców miasta.

W części koncertowej na scenie wystąpiły zespoły Translola i Łagodna Pianka, oraz Alex Carlin. Gwiazdą wieczoru był Krzysztof K.A.S.A. Kasowski. Jedną z atrakcji wydarzenia był lot balonem zorganizowany dzięki spółce Przewozy Regionalne.

foto: Agata Rybka/UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
9 lat temu

pewnie na osirze frekwencja byłaby kilkukrotnie wyższa, a tak wódz uparł sie ze wszysko bedzie organizowane nad tym brzydkim zalewem i mysli, ze ludziom chce sie tam jechać

Fix
9 lat temu

Gdyby ludzie mieli po co wybrać się nad jezioro jak np. na imprezę Lata z Radiem to by przyszli i na tą. Ale repertuar nie powalał więc tłumów nie było. W centrum miasta lub nad Wisłą na pewno było by więcej osób.

Zenon
9 lat temu

Repertuar imprezy bardzo ubogi i organizacja na Machowie pod tytułem ”Zakończenie lata” to chyba nie jest zbytnio trafiony pomysł. Niska frekwencja jest tego najlepszym argumentem. Szkoda, że nikt nie wyciąga odpowiednich wniosków na przyszłość.

glexes
9 lat temu

…powiem jedno wspaniałe kobitki „TRANSLOLA” zrobiły robotę.Dla mnie rewelacja występ.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content