Tarnobrzeg pożegnał wakacje (zdjęcia)

Impreza z okazji pożegnania lata odbyła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Atrakcje przygotowane przez tarnobrzeski magistrat nie wzbudziły wielkiego zainteresowania, w imprezie udział wzięła niezbyt liczna grupa mieszkańców miasta.

W części koncertowej na scenie wystąpiły zespoły Translola i Łagodna Pianka, oraz Alex Carlin. Gwiazdą wieczoru był Krzysztof K.A.S.A. Kasowski. Jedną z atrakcji wydarzenia był lot balonem zorganizowany dzięki spółce Przewozy Regionalne.

foto: Agata Rybka/UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
10 lat temu

pewnie na osirze frekwencja byłaby kilkukrotnie wyższa, a tak wódz uparł sie ze wszysko bedzie organizowane nad tym brzydkim zalewem i mysli, ze ludziom chce sie tam jechać

Fix
10 lat temu

Gdyby ludzie mieli po co wybrać się nad jezioro jak np. na imprezę Lata z Radiem to by przyszli i na tą. Ale repertuar nie powalał więc tłumów nie było. W centrum miasta lub nad Wisłą na pewno było by więcej osób.

Zenon
10 lat temu

Repertuar imprezy bardzo ubogi i organizacja na Machowie pod tytułem ”Zakończenie lata” to chyba nie jest zbytnio trafiony pomysł. Niska frekwencja jest tego najlepszym argumentem. Szkoda, że nikt nie wyciąga odpowiednich wniosków na przyszłość.

glexes
10 lat temu

…powiem jedno wspaniałe kobitki „TRANSLOLA” zrobiły robotę.Dla mnie rewelacja występ.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content