26.10 (piątek) Występ kabaretu Neo-Nówka w Tarnobrzegu

Kabaret Neo-Nówka z programem „The Sejm” wystąpi w piątek 26 października w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w TDK.

Członkowie kabaretu pochodzą z Wrocławia. Uprawiają satyrę polityczną. Ale z pomysłem – co jest nie lada sztuką.
Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są więc przykładem na to, że szczerość popłaca.
Lecz nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”… A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie.
Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych i właśnie wydaje drugie DVD w swojej karierze. Kabaret Neo-Nówka w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny. Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość.

Roman Żurek – Założyciel i kamienna twarz kabaretu. Choć na pierwszy rzut oka wygląda na kogoś pozbawionego poczucia humoru, jest człowiekiem bardzo wesołym. Ba! Nawet dowcipnym.

Michał Gawliński – Nauczyciel fizo-plasto-muzyki. Sceniczna niezdara, w życiu radzi sobie całkiem nieźle. I jest ulubieńcem kobiet.

Radek Bielecki – Specjalista od ról „prawdziwych mężczyzn” – amantów i macho. Warmiak z prawdziwego zdarzenia. Znany także z apetytu.

„The SEJM” to nowy program wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka.  Czy Wandzia może spotkać Trzech Króli, czy nasz Prezydent załatwi wizy do USA, jak radzi sobie współczesny teatr z komercją i czy sprawdzi się przepowiednia, że to Polacy uratują świat. Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w nowym programie kabaretu Neo-Nówka „The SEJM”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content