W Tarnobrzegu otwarto biuro Solidarnej Polski (fotoreportaż)

Biuro Solidarnej Polski otwarto w ubiegłą środę.  – Jest to biuro nie tyle posła Kazimierza Ziobry, co biuro Solidarnej Polski, w którym poseł od czasu do czasu będzie przyjmował petentów – mówił podczas otwarcia poseł Kazimierz Ziobro. – Liczymy na owocną pracę lokalnych działaczy Solidarnej Polski – dodał.

Obok spotkań z petentami biuro oferować będzie porady prawne. Wczoraj podobną placówkę otwarto również w Nisku. – Mam nadzieję, że to nasze biuro będzie „promieniowało” na inne miasta i te biura będą powstawać „jak grzyby po deszczu” – mówił tarnobrzeski radny i członek SP Jan Dziubiński.

Biuro mieści się na ul.Moniuszki 5

Wkrótce relacja video z otwarcia. Zapraszamy

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
107
10 lat temu

Wchodzę na portal, otwieram informację, widzę Wąsika, widzę Dziubińskiego – wychodzę z portalu. Przecież ci goście to porażka. R.I.P. Solidarna Polska

maryjan
10 lat temu

Same znajome twarze – a gdzie oni byli i w jakich ugrupowaniach wcześniej ? Kilku jeszcze brakuje, ale dołączą niebawem.

maryjan
10 lat temu

Deszcz padał , ale czy grzyby będą to się okaże jak pojadę do lasu.

Tarnobrzeżanin
10 lat temu

PiS jest skompromitowany przez kilku fanatyków i może liczyć już tylko na moherowy elektorat. Solidarna Polska rośnie na błędach PiSu i podbiera im elektorat, krytykuje wszystko i wszystkich bo sama nic nie może zrobić. Jak dla mnie to taki PiS II.

lekarz
10 lat temu

stowarzyszenie hermoidalne hahahah

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content