Nankatsu zwycięża w Pucharze Ligi TALP (fotoreportaż oraz video HD)

W finale Pucharu Ligi Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej drużyna Nankatsu pokonała w rzutach karnych zwycięzcę tegorocznych rozgrywek Sandomierskie Byki. Trzecie miejsce wywalczył zespół Metro Stars. Za MVP sezonu uznano Michała Białkowskiego ( Sandomierskie Byki), królem strzelców został Patryk Stępień (Metro Stars) zaś najlepszym bramkarzem 4 edycji TALP-u został Dawid Tołłoczko (Nankatsu).

Mecz o 3 miejsce:

TORPEDA – METRO STARS 3:6 [1:1]

Marcin Krasowski, Piotr Kopeć, Piotr Turbak – Patryk Stępień 3, Michał Dąbrowski 2, Tomasz Malicki

Finał

NANKATSU – CC MOTOR SANDOMIERSKIE BYKI 2:2 [1:0] karne 6:5

Michał Spasiuk, Igor Jabłoński – Piotr Sadok, Maciej Ziółek

Karne: Michał Dziubek 1:0, Maciej Ziółek 1:1, Konrad Zych 2:1, Piotr Sadok 2:2, Michał Spasiuk 3:2, Michał Białkowski 3:3, Waldemar Serafin 3:3 [broni Norbert Jamroziewicz], Arek Święcicki 3:3 [broni Robert Kieliszek], Dawid Sobański 3:3 [broni Norbert Jamroziewicz], Łukasz Mazur 3:3 [broni Robert Kieliszek], Igor Jabłoński 4:3, Grzegorz Zimoląg 4:4, Tadeusz Ciak 5:4, Adam Przewłocki 5:5, Artur Domański 6:5, Zbigniew Chorab 6:5 [broni Robert Kieliszek]

Żółta kartka: Igor Jabłoński [Nankatsu]
Czerwona kartka: Grzegorz Kędzierski [CC Motor Sandomierskie Byki] 8 minuta

KRÓL STRZELCÓW PUCHARU LIGI TALP 2012: Maciej Ziółek [CC Motor Sandomierskie Byki]

MVP 4 EDYCJI TALP SEZONU 2012: Michał Białkowski [CC Motor Sandomierskie Byki]

BRAMKARZ 4 EDYCJI TALP SEZONU 2012: Dawid Tołłoczko [Nankatsu]

KRÓL STRZELCÓW 4 EDYCJI TALP SEZONU 2012: Patryk Stępień [Metro Stars] 21 bramek

info: TALP

foto&video: Piotr Morawski

Fotoreportaż z meczy ćwierćfinałowych

Fotoreportaż z meczy finałowych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic obserwator
11 lat temu

Zakończyła się kolejna edycja TALP i prawie wszystko fajnie i ładnie. Na pewno brawa dla drużyn za walkę i zaangażowanie, dla organizatorów przede wszystkim za poświęcony czas i dla wszystkich sympatyków oraz sponsorów za wspieranie. Celowo napisałem prawie, ponieważ w wielu momentach bardzo nie podobał mi się poziom sędziowania Pana Sawickiego. Najbardziej poraziła mnie sytuacja z meczu pucharowego pomiędzy drużyną Nankatsu a Metro i uznanie bramki dla drużyny Nankatsu, pomimo ewidentnego faulu na bramkarzu… czy już na tym poziomie mamy „lepszych…?” Nie chce nikogo atakować dzieląc się ta opinią, bo to tylko moje prywatne zdanie, ale po co pomagać w meczu, skoro chłopaki z Nankatsu być może i wygrali by ten mecz bez takich kuriozalnych sytuacji… W każdym razie fajnie, że takie imprezy jak TALP się odbywają i oby za rok ruszyła kolejna edycja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content