Co tarnobrzeski magistrat zrobił przez ostatni miesiąc? (video)

Zatrudnienie pełnomocnika ds. nadzoru właścicielskiego nad 10 spółkami z kapitałem miasta, profilaktyczne badania cytologiczne, uruchomienie żłobka miejskiego, otwarcie przedszkola integracyjnego – to część zadań zrealizowanych przez ubiegły miesiąc przez tarnobrzeski samorząd. Więcej w materiale video.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
10 lat temu

Cała Polska czyta….
Tak mi się przypomniało. Jakoś mało profesjonalnie tak po prostu czytać wszystko z kartki 🙂 Osoba na takim stanowisku powinna sama mówić, można ewentualnie korzystać z notatek. A tak to nie ma praktyczni żadnego kontaktu między czytającym (mówcą) a odbiorcami, więc wygląda strasznie beznadziejnie. Ktoś powie, że się czepiam, ale skoro od zwykłych pracowników wymaga się nie wiadomo czego to od osoby na tak wysokim stanowisku powinno wymagać się więcej albo przynajmniej tyle samo.
Pozdrawiam

spoko
10 lat temu

Tyle że przedszkola integracyjnego to oni nie otwarli tylko je przenieśli na wygwizdów

anty-karpaciarz
10 lat temu

Kilka przeciętych wstęg (wiatukt, Chmielów), kilka ciekawych wypadów (mecze piłkarskie/kosza/pływanie wodzią po zalewie z koszykarzami), kilka dobrych herbatek i prócz tego chyba nic. to tak w nawiązaniu do głównego tytułu zawartego tutaj.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content