Derby dla Zakrzowa, zwycięstwo Wspólnoty w Żupawie

Drużyna Juniora Zakrzów pokonała Koniczynkę Ocice 1:0 w meczu 9 kolejki rozgrywek w klasie B grupie Stalowa Wola I. Autorem jedynej bramki w spotkaniu jest Andrzej Czech.

Występująca w tej samej klasie rozgrywkowej Wspólnota Serbinów pokonała w meczu wyjazdowym KS Żupawę 5:3 (4:1). Bramki dla Wspólnoty zdobyli: po dwie Łukasz Furdyna i Kamil Augustowski oraz jedną Sylwester Cebula. Po dziewięciu kolejkach piłkarze z Serbinowa zajmują czwartą lokatę w tabeli, Koniczynka jest piąta a Juniorzy plasują się na szóstym miejscu.

W następnej kolejce Wspólnota rozegra mecz na własnym boisku z trzecią drużyną rozgrywek – LZS Krzątka, Koniczynka Ocice zmierzy się w Komorowie z dziewiątymi w tabeli Błękitnymi, Juniorzy zaś zagrają w Chmielowie z przedostatnim w tabeli Płomieniem.

KLASA A grupa Stalowa Wola II

Iskra Sobów przerwała zwycięską passę i po dwóch wygranych z rzędu przegrała w Tarnobrzegu z Kolejarzem Knapy 0:1. Po 9 kolejkach Iskra zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Kolejny mecz piłkarze z Sobowa rozegrają w Majdanie Królewskim z miejscową Koroną.

info: 90 min.pl, Wspólnota Serbinów, Junior Zakrzów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content