Tarnobrzeg: Miejska biblioteka zaprasza na bezpłatny kurs języka angielskiego dla dorosłych

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu oraz Firma Funmedia zapraszają na bezpłatny kurs języka angielskiego, realizowany w ramach projektu „Angielski 123 w bibliotece”. Osoby zainteresowane zapraszamy na zajęcia indywidualne lub grupowe do bibliotek. Zapisy już od 1 października w Bibliotece Głównej i filiach.

Biblioteka Główna i wszystkie filie dysponować będą dostępem do e-learningowego kursu języka angielskiego dla dorosłych. Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy. Składa się z czterech poziomów: pierwszy i drugi przeznaczony jest dla osób początkujących, trzeci i czwarty dla średnio zaawansowanych. Kurs zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry, fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy.

Przejście całego kursu zajmuje rok, przy założeniu, że uczestnik będzie się uczył w bibliotece systematycznie dwa razy w tygodniu. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik będzie mógł porozumiewać w sposób komunikatywny, nauczy się także myśleć po angielsku.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content