Tarnobrzeg: Pobicie i rozbój na ul. Kopernika

22-letni mężczyzna wspólnie z 16-latkiem zaatakowali mieszkańca Tarnobrzega, którego dotkliwie pobili i zabrali mu telefon komórkowy. Do przestępstwa doszło w poniedziałek po godz. 21, na ul. Kopernika w Tarnobrzegu.

Sprawca wspólnie z 16-latkiem, zaatakował siedzącego na ławce 31-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zadając ciosy pięścią w głowę oraz kopiąc zaskoczonego mężczyznę, napastnicy zabrali mu telefon komórkowy i uciekli z miejsca zdarzenia.
Pokrzywdzony zaalarmował policjantów. Funkcjonariusze po ustaleniu rysopisów mężczyzn, rozpoczęli ich poszukiwania. Po kilku minutach na ulicy Wyspiańskiego policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę oraz 16-latka. Odzyskali również skradziony telefon, którego sprawcy podarowali napotkanej koleżance.
Wczoraj, prokurator zastosował wobec 22-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności Nieletni sprawca czynu karalnego stanie przed sądem rodzinnym.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
11 lat temu

Ciekawe czy ten 16-latek był objęty programem „Pedagodzy ulicy”:-) chyba na tym osiedlu to działa? a co na to rumiany?

trghtgrfhn
11 lat temu

zamknac gowniarzy !!!!!!!!!

kibic
11 lat temu

Łapy powinni im poupier….ć dla przykładu. Banda !!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content