Ukradli nawigację i z łupem uciekli rowerami

Zastosowaniem dozoru policyjnego oraz zakazem opuszczania kraju zakończyło się dochodzenie prowadzone przeciwko mężczyznom podejrzanym o kradzież rozbójniczą. Włamali się oni do pozostawionego przez grzybiarzy seata cordoby, z którego ukradli nawigację samochodową. Z łupem uciekli na rowerach. Sprawców w wieku 23 i 26-lat policjanci zatrzymali zaraz po zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, w lesie, w Krawcach w gminie Grębów. Tego dnia do lasu cordobą przyjechali dwaj grzybiarze. Samochód pozostawili na skraju lasu i pieszo udali się na grzyby. Podczas pobytu w lesie, usłyszeli dzwięk tłuczonego szkła. Gdy pobiegli w stronę zaparkowanego pojazdu zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich trzymał w rękach skradzioną z seata nawigację samochodową. Drugi ze złodziei wymachując kijem w kierunku właściciela wykrzykiwał groźby i wyzwiska usiłując skutecznie odstraszyć zaskoczonych mężczyzn. Po chwili sprawcy rowerami uciekli z miejsca zdarzenia.

Właściciel pojazdu zadzwonił po Policję. Gdy na miejsce przyjechał patrol, natychmiast rozpoczął poszukiwania sprawców. Po krótkim czasie funkcjonariusze zapukali do jednego z pobliskich domów. W jednym z pokoi zastali mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Widok umundurowanych policjantów na tyle zdenerwował jednego z rabusi, że zaczął on szarpać funkcjonariusza głośno przy tym krzycząc, wyzywając i grożąc mu. Mężczyźni zostali zatrzymany. Policjanci przesłuchali sprawców, przedstawiając im zarzuty.

źródło: policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content