12.10 (piątek) „Harmonijkowy Atak” w nowodębskim SOK-u, godz.18

Koncert grupy zrzeszającej wybitnych polskich harmonijkarzy odbędzie się w piątek 12 października w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie. Bilety w cenie 25 zł do kupienia w kasie SOK.

Po 7 latach od ukazania się płyty „Harmonijkowy Atak”, nadszedł wreszcie czas, kiedy wybitni polscy harmonijkarze po raz drugi połączyli swe siły; zarówno na scenie, jak i w studio nagraniowym.

Podczas Jesieni z Bluesem 2010 w Białymstoku, odbył się pierwszy koncert nowego harmonijkowego ataku. Na jednej scenie spotkali się: Bartek Łęczycki, Tomek Kamiński, Michał Kielak i Łukasz Wiśniewski, wsparci krakowskimi muzykami: Piotr Grząślewicz, Aleksander Sroka, Adam Partyka. W projekcie wziął również udział znany doskonale fanom muzyki bluesowej gitarzysta i wokalista Jacek Jaguś (J.J. Band).

Muzyka, jaką ma do zaoferowania taki „dream team” siłą rzeczy nie może ograniczyć się tylko do bluesa. Ideą koncertów promujących wydaną w listopadzie 2011 płytę „Harpcore” jest bowiem pokazanie publiczności, jak wszechstronnym instrumentem może być harmonijka ustna i jak wiele brzmień drzemie w tym niewielkim instrumencie. Każdy z muzyków biorących udział w tym projekcie reprezentuje inny, rozpoznawalny styl. Na koncertach słuchacze mogą się spodziewać ataku ogromną dawką pozytywnej energii i spontaniczności; ataku w pełni zmasowanego i z góry zapowiadającego sukces!

Skład:

Tomek Kamiński (Hardworkers, Sean McMahon)– harmonijka
Michał Kielak – (Kasa Chorych) – harmonijka
Bartosz Łęczycki (Maleńczuk, Waglewski, J.J.Band))– harmonijka
Łukasz Wiśniewski (Blue Machine, Hard Times)– harmonijka, śpiew

oraz

Jacek Jaguś (J.J.Band)– gitara, śpiew
Piotr Grząślewicz (Blue Machine, Hard Times)– gitara
Adam Partyka (Blue Machine, Cheap Tabacco)– perkusja
Aleksander Sroka (Blue Machine)– bas

video: HarmonijkaCalySwiat

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konopka
11 lat temu

Melduję obecność na 100 %

Forest
11 lat temu

ja bedę na bank ! bo uważam, że trzeba wspierać polskich muzyków !

ND
11 lat temu

Z przyjemnością zobaczę ich na żywo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content