Doping kibiców podczas meczu Siarki z Motorem (fotoreportaż oraz video HD)

Sobotnie spotkanie Siarki z Motorem odbywało się w gorącej atmosferze, a to dzięki zorganizowanym grupom kibiców, którzy pojawili się na tarnobrzeskim stadionie. Kibiców Motoru było grupo ponad 300, Siarki przynajmniej dwa razy tyle. Kibice tarnobrzeskiej drużyny nie szczędzili gardeł niemalże przez całe 90 minut zagrzewając Siarkę do walki o pełną pulę. Kibice Motoru zagrzewali swój zespół „bardzo oszczędnie”, skupiając się głównie na wyrażaniu swoich opinii, nie przebierając przy tym w środkach. Obrzucili wulgaryzmami zarówno kibiców Siarki, jak i swoją drużynę. Siarkowcy zdecydowanie trzymali fason przez niemalże całe spotkanie, oprócz incydentalnych ale niestety zaistniałych rasistowskich, imitujących odgłosy małpy „odzywek” kiedy przy piłce był czarnoskóry piłkarz z Lublina.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
8 lat temu

Najlepszy doping w tym sezonie moim zdaniem. Oby tak częściej, bo wtedy naprawdę czuć ten piłkarski klimat na AN2.

KIBOLSKI MECZ
8 lat temu

04.11.2012 DŁUGO OCZEKIWANY MECZ Z RYWALEM JAKIEGO W SANDOMIERZU JESZCZE NIE BYŁO !! MOBILIZUJEMY SIĘ NA TO SPOTKANIE NAJLEPIEJ JAK POTRAFIMY ! NA TYM MECZU MUSI BYĆ KAŻDY !!! PRZESYŁAMY INFORMACJĘ O TYM MECZU NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, KOMUNIKATORACH. MÓWIMY O TYM WYDARZENIU W SZKOŁACH,PRACY i OSIEDLACH ! WYPEŁNIAMY SEKTOR F i G !

Szeryf
8 lat temu

7:40 do 9:30 kibole Motoru zaczynają swój „popis”.
14:30 najlepszy moment na tym video!!!!!

wacek
8 lat temu

wielcy rasisci sie znalezli a pewnie wiekszosc z nich byla na robocie w UK i zaden nic nawet nawet nie sapnął na widok murzyna. banda pozerów

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x