20.10. (sobota) Gala podsumowująca projekt TARNOBRZEG – miasto z artystyczną duszą

20 października 2012 r. o godz. 16.30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się Gala podsumowująca projekt TARNOBRZEG – miasto z artystyczną duszą, który jest realizowany w Tarnobrzegu od 1 sierpnia br. W ramach projektu zostały zorganizowane m.in. warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży oraz konkurs plastyczny.

Podczas sobotniej Gali na jej uczestników będzie czekało sporo dodatkowych atrakcji. O godz. 16.30 zostanie podsumowany konkurs plastyczny, a jego uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Bezpośrednio po wręczeniu nagród odbędzie się koncert Tomasza GRDENIA – uczestnika programu MAM TALENT.

– Dodatkowo w godz. 16.00 – 19.00 będzie tworzony TARNOBRZEŻAN PORTRET A.D. 2012. W ramach projektu na żywo zostanie wykonanych 60 karykatur Tarnobrzeżan. Autorami prac będą znani polscy rysownicy: Darek Łabędzki, Darek Pietrzak i Henryk Cebula. Osoby, które będą chciały uczestniczyć w projekcie proszone są o zgłaszanie się za pośrednictwem poczty mailowej esteka@esteka.pl . W korespondencji zwrotnej podana zostanie godzina o której dana osoba będzie portretowana – Robert Kędziora, v-ce prezes Zarządu ESTEKI – Mam nadzieję, że uda nam się zachęcić mieszkańców do udziału w tym projekcie …

W ramach projektu zostanie wydany album z najlepszymi pracami uczestników konkursu plastycznego, karykaturami mieszkańców Tarnobrzega oraz zdjęciami z Gali konkursowej.
Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Budżetu Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratorium Oświaty oraz Urzędu Miasta Tarnobrzega.

video: Tomek Grdeń

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x