Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gimnazjum nr 2 oficjalnie rozpoczął działalność

Szczególną oprawę miała uroczystość inauguracji Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu. Zorganizowano ją wspólnie z obchodami Dnia Edukacji Narodowej i jubileuszem 30-lecia szkoły.

W obecności wielu zaproszonych gości m.in. Prezydenta Miasta Tarnobrzega Norberta Mastalerza, Przewodniczącego Rady Miasta Dariusza Kołka, wiceprezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Zenona Krówki i Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu Grzegorza Kokoszki, młodzi piłkarze zostali oficjalnie zaprezentowani i złożyli uroczyste sportowe ślubowanie.
Dla uczniów klasy IB było to wydarzenie szczególne, gdyż po raz pierwszy wystąpili w nowych strojach sportowych. Ponadto otrzymali pamiątkowe certyfikaty. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli im trenerzy, nauczyciele i rodzice.
W ten sposób 18 piłkarzy z północnego Podkarpacia stało się pełnoprawnymi uczniami i zawodnikami Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu. Życzymy im wielu sukcesów sportowych i edukacyjnych.

Tekst i foto: Andrzej Niedziałek

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content