Tarnobrzeg: 20 -lecie Małego Księcia

20-lecie działalności obchodził w miniony piątek Zespół Szkół Społecznych nr2 im. Małego Księcia w Tarnobrzegu. Uroczysta gala odbyła się w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

W wydarzeniu udział wzięli nauczyciele, uczniowie wraz z rodzicami, dyrektorzy tarnobrzeskich placówek oświatowych oraz zaproszeni goście. Nie zabrakło także byłych nauczycieli i absolwentów Małego Księcia.

– Serdecznie witam wszystkich przybyłych na nasze dwudzieste urodziny. Kiedy szesnaście lat temu obejmowałam stanowisko dyrektora, chciałam by było to miejsce wyjątkowe zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli – mówiła dyrektor Zespołu Szkół Społecznych nr 2 – Anita Woźniak. – Czy tak się faktycznie stało? Ocena należy do Państwa. Mnie od początku ujęła atmosfera czynu, jaka niezmiennie od dwudziestu lat panuje wśród naszej społeczności. Czułam, że nasza szkoła powstaje z potrzeby świadomych, mądrych i nowoczesnych ludzi, choć to wszystko nie było takie proste jak mogłoby się wydawać. Dla nas wychowanie młodzieży jest tak samo ważne jak edukacja. Dziękuję wszystkim ludziom, którzy z takim zapałem tworzyli naszą szkołę – mówiła dyrektorka.

Podczas uroczystej gali odbyła  się prezentacja multimedialna opisująca historię placówki i przedstawiająca jej ofertę dydaktyczną. Wielkie brawa od publiczności zebrali uczniowie, którzy wystąpili w spektaklu poświęconym swojemu patronowi – Małemu Księciu.

info: UM Tarnobrzeg
foto: Dariusz Bajor

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zibi
8 lat temu

Ponoć fajne „białe szkoły” organizują dla dorosłych

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x