Czwarta porażka tarnobrzeskich siatkarzy (fotoreportaż oraz video)

Powracający po dwuletniej przerwie na parkiety IV ligi tarnobrzescy Bartosze przegrali czwarty mecz z rzędu. Tym razem młodzi siatkarze ulegli na własnym terenie zespołowi z Dębicy 0:3. Spotkania drużyny TSSPS Bartosze Tarnobrzeg rozgrywane są na małej hali MOSiR.

Po czterech meczach ligowych Bartosze mają na swoim koncie tylko jeden punkt, w meczu inaugurującym rozgrywki przegrali bowiem w tie-breaku w Białobrzegach z miejscowym UKS Gimbrzeg. Słaby początek przebudowanej tarnobrzeskiej drużyny sprawił, iż zajmuje ona ostatnie dziewiąte miejsce w grupie. Jak twierdzą władze związku, ten sezon traktowany jest jako przetarcie, ma on również dać odpowiedź na pytanie czy w Tarnobrzegu jest zapotrzebowanie na męską siatkówkę. Kolejne spotkanie Bartosze rozegrają w Łańcucie, 4 listopada.

WYNIKI SPOTKAŃ BARTOSZY W SEZONIE 2012/13 W RAMACH PODKARPACKIEJ IV LIGI MĘSKIEJ

UKS Gimbrzeg Białobrzegi – TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 3:2 (25:22, 25:20, 13:25, 22:25, 16:14)

TSSPS Bartosze Tarnobrzeg -UKS Tęcza Sędziszów Młp. 1:3 (28:26, 21:25, 17:25, 18:25)

TKF ITS Anilana Rakszawa 2 -TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)

TSSPS Bartosze Tarnobrzeg – UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (19:25, 24:26, 24:26)

Skład drużyny: Sebastian Nowak, Michał Czuryło, Marcin Podgórny, Patryk Jadach, Dominik Gałecki, Artur Domański, Bartłomiej Guz, Radosław Kruk, Patrick Tomczyk, Paweł Chwałek, Marcin Pazgier, Andrzej Szot, Jacek Sołtykiewicz

video: Agnieszka Nycz


foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
czorny
8 lat temu

Czarny weekend dla tarnobrzeskiego sportu: Siarka przegrała u siebie, Jezioro przegrało w Radomiu, Bartosze 🙁 Mokrzyszów 🙁 Wielowieś 🙁 Wspólnota 🙁 To przez tą pogodę?

kicia
8 lat temu
Reply to  czorny

To wina Tuska:-)

Karpik
8 lat temu

Ja tak się zastanawiam po co w ogole te Bartosze istonieją? Aby przegrywać mecz za meczem na poziomie amatorskim? Może lepiej skupić się na grze w tarnobrzeskiej lidze amatorskiej i tam mierzyć się z drużynami na swoim poziomie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content