07.11 (środa) Bezplatne seminarium dla ksiegowości i biznesu w Tarnobrzegu

Soneta, wraz z firmą komputerową Wiko z Tarnobrzega, serdecznie zapraszają na seminarium: „enova – innowacyjny system dla księgowości i biznesu, czyli jak zwiększyć komfort i wydajność pracy?”, które odbędzie się 7 listopada w Tarnobrzegu. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne dla księgowości i biznesu, zawarte w programie enova.

Spotkanie odbędzie się w godz. 11.00 – 15.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2
Seminarium skierowane jest do biur rachunkowych, kancelarii podatkowych, samodzielnych księgowych i przedsiębiorców, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowoczesnego oprogramowania do księgowości on-line.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biznesu zawarte w programie enova, a w szczególności moduły wspierające pracę biur rachunkowych (Księgowość, Kadry i Płace). Jednym z elementów prelekcji będzie innowacyjność programu enova w zakresie elektronicznej wymiany dokumentów i przesyłania e-deklaracji. W konferencji udział weźmie m.in. Robert Czuła Prezes Soneta Sp. z o.o. oraz Daniel Depa Kierownik Projektu Księgowość. Zaplanuj nowe! Zmień oprogramowanie w firmie na enovę! – zachęcają organizatorzy spotkania.

Wśród uczestników seminarium rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki: tablety, pendrivy oraz vouchery na zakup licencji oprogramowania enova. Udział w konferencji jest bezpłatny, ilość miejsc jest jednak ograniczona. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na dedykowanej stronie www.wiko.net.pl/seminarium

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content