Zmiany w Jeziorze Tarnobrzeg, Doaks w miejsce Turnera

Za porozumieniem stron zespół Jeziora Tarnobrzeg rozwiązał kontrakt z amerykańskim środkowym Rahshonem Turnerem. Miejsce Turnera zajmie dobrze znany tarnobrzeskiej publiczności z występów w ubiegłym sezonie Nicchaeus Doaks.

Rahshon Turner wystąpił w 6 meczach zespołu, spędzając na parkiecie średnio 26 minut. W tym czasie zdobywał średnio 12.3 punktu, oraz 4.8 zbiórki. Jego najlepszym występem w barwach Jeziorowców był mecz z Kotwicą Kołobrzeg, gdzie w 34min spędzone na parkiecie zdobył 26 punktów, zebrał 8 piłek oraz wymusił 6 fauli.

Nicchaeus Doaks w tarnobrzeskiej drużynie grał w sezonie 2011/12. Wystąpił w 38 meczach zespołu, gdzie spędzał na parkiecie średnio 26 minut. W tym czasie zdobywał średnio 12.8 punktu oraz 7.3 zbiórki. Zawodnik pojawi się w Tarnobrzegu już w tym tygodniu. Klub będzie starał się, aby udało się go zgłosić do TBL jeszcze przed meczem we Włocławku.

źródło: KKS Jezioro Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fix
10 lat temu

Doaks na pewno się przyda ale Turner najrówniej prezentował się z obecnych Amerykanów. Pewnie zobaczył, że z tym zespołem nie pogra albo dostał lepszą propozycję…

Majster
10 lat temu

Turner ma problemy ze zdrowiem i dlatego go już nie będziemy oglądać najprawdopodobniej.

tbg
10 lat temu

To wiele wyjaśnia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content