Zamek w Dzikowie w konkursie na Unijną Perłę Podkarpacia

Projekt realizowany przez tarnobrzeski samorząd pn. „Adaptacja zespołu parkowo-zamkowego w Dzikowie dla potrzeb Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega – etap III” został nominowany w kategorii Perła wśród projektów dot. turystyki i kultury w konkursie „Unijne Perły Podkarpacia”. Do 25 listopada potrwa głosowanie internetowe.

Aby zagłosować na Zamek Dzikowski w Tarnobrzegu wystarczy kliknąć na poniższy link, wybrać „Adaptacja zespołu parkowo-zamkowego w Dzikowie dla potrzeb Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega – etap III – Gmina Tarnobrzeg” i kliknąć głosuj.

Głosowanie potrwa do 25 listopada br.
Link do głosowania
http://www.pife.podkarpackie.pl/index.php/konkurs-unijne-perly-podkarpacia/3-perla-wsrod-projektow-dot-turystyki-i-kultury

Celem konkursu, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu.

Tytuł Unijnej Perły Podkarpacia zostanie przyznany również w kategoriach: Perła wśród projektów społecznych, Perła wśród projektów przedsiębiorców,, Perła wśród projektów dot. infrastruktury technicznej i publicznej, Perła wśród projektów dot. ochrony środowiska, społeczeństwa informacyjnego i rewitalizacji – w tych kategoriach miasto Tarnobrzeg nie reprezentuje żadna inicjatywa.

Zwycięzcy otrzymają tytuł „Unijnej Perły Podkarpacia”, statuetkę, dyplom oraz zestaw upominków. Projekty nominowane oraz zwycięskie będą prezentowane w regionalnych mediach (telewizja, radio) oraz w publikacji podsumowującej I edycję konkursu.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spoko
9 lat temu

Tarnobrzeg jest perłą Podkarpacia w każdej kategorii, a dlatego nie bierze udziału w konkursach, żeby nie odbierać szans innym miastom. O.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content