Tarnobrzeg: Zatrzymany mężczyzna który napadł na 16-latkę

Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Podejrzany zaczepił na ulicy idącą nastolatkę, złapał ją i próbował zaciągnąć w ustronne miejsce. Zdarzenie rozegrało się pod koniec września br. w niedzielne przedpołudnie, przy ul. Wyspiańskiego w Tarnobrzegu.

Do idącej chodnikiem 16-letniej dziewczyny podbiegł nieznany jej mężczyzna. Działając z zaskoczenia złapał ją w pół tułowia, ciągnąc za pobliski budynek banku. Przerażona nastolatka zaczęła wzywać pomocy. Wołanie usłyszał przypadkowy mężczyzna, który pomógł dziewczynie. Spłoszony napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. Dziewczyna o zdarzeniu zaalarmowała matkę, a ta policjantów.

W minionym tygodniu, funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca Tarnobrzega na ulicy, gdy szedł do lekarza. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Podczas przesłuchania przyznał się policjantom do popełnionego przestępstwa. Podejrzany usłyszał zarzut stosowania przemocy w celu zmuszania innej osoby do określonego zachowania. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

Prokurator rejonowy wobec 25-latka, zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content