Szczypiorniści Wisły Sandomierz wygrywają z Przeworskiem (fotoreportaż oraz video HD)

Po trwającej trzy tygodnie przerwie piłkarze ręczni z Sandomierza rozegrali kolejny pojedynek ligowy. Mimo iż przeciwnikiem podopiecznych trenera Adama Węgrzynowskiego była jedna z najsłabszych drużyn w lidze Orzeł Przeworsk o zwycięstwo nie było łatwo.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana głównie z winy sandomierskich szczypiornistów, którzy w niemalże każdym elemencie gry popełniali sporo błędów. Jedynie dobra dyspozycja bramkarza Wisły Daniela Skowrona pozwoliła sandomierzanom na prowadzenie po pierwszych 30 minutach meczu – 18:15. Po przewie obraz gry niewiele uległ zmianie, dopiero na 7 minut przed końcem meczu Wiślacy powiększyli swoją przewagę do 5 bramek, dzięki czemu nie zafundowali sobie ani kibicom nerwowej końcówki.

Dzięki wygranej szczypiorniści Wisły awansowali na trzecią lokatę w tabeli, mając na swym koncie 9 punktów i tracąc do lidera z Sosnowca jedno oczko. W 7 kolejce II ligowych rozgrywek rozgrywek rywalem Wisły będzie SPR Grunwald Ruda Śląska. Mecz odbędzie się w niedzielę 18 listopada w Rudzie Śląskiej.


PR Wisła Sandomierz – SPR Orzeł Przeworsk 35:30 (18:15)

Wisła: Skowron, Wójcik, Szymczyk – Ogrodnik 8, Werstler 7, Gach 6, Kamiński 5, Pawelczyk 3, Kutek 2, Szklarski 2, Sadecki 1, Zieliński 1, Guz, Teterycz, Dybis

Po meczu powiedzieli:


info: SPR Wisła Sandomierz
video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pytający
8 lat temu

widzę ze Kutek powoli do sprawności wraca. czekamy teraz na Kucharczaka i prawa strona powinna ulec zmianie o 180stopni. powodzenia !

kibic
8 lat temu

Szykuje się kolejny sezon aby pograć bez wyraźnych celów. Kibicom to już dawno się znudziło co widać na trybunach. Gdy gra się o coś, stawia się ambitne cele to rywalizacja wygląda zupełnie inaczej. Jakim minimalnym budżetem powinien dysponować klub na grę w I lidze?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content