Już dziś Gala MMA cyklu Prime Fighting Championships w Tarnobrzegu

17 listopad 2012, hala MOSiR w Tarnobrzegu, gdy do Oktagonu tuż po przygaszeniu świateł wejdzie annonser, wybije godzina 19:00. Publiczność zasiadająca licznie na trybunach z pewnością będzie przez długi czas nosić ten wieczór w pamięci – oto po raz drugi już Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki zawita z Galą MMA do tej miejscowości.

Organizatorzy tym razem postanowili zapewnić przybyłym fanom MMA, jaki widzom szukającym alternatywy dla spędzenia sobotniego wieczoru przed telewizorem wieczór wypełniony emocjami. O zestawienia zawodników zadbał sam prezes Federacji – Krysztof Bańkowski, wybierając 20 zawodników, którzy tworzyć będą wodowisko – Galę MMA Prime Fighting Championships 2.

Karta preeliminacyjna składać będzie się z 3-ech pojedynków amatorskich. Mierzyć się będą w nich reprezentanci klubów z Rzeszowa, Katowic oraz Warszawy. Swój udział w gali zapowiedzieli zdobywcy medali Akademickich Mistrzostw Polki w MMA trenujący pod okiem Tomasza Brondera.

Gościem na Gali MMA Prime FC 2, będzie również Mirosław Okiński i również zawodnicy Okiński Team będą prezentować swe umiejętności na Arenie Prime. Wśród nazwisk zawodników w karcie głównej znajdziemy również fighterów znanych z ringów popularnej PLMMA – Profesjonalnej Ligi MMA, m.in, wystąpi autor najszybszego knockoutu w polskim MMA, Ivhan Bibatov. Przypomnijmy. iż właśnie to ten zawodnik pobił rekord Mameda Khalidowa.

Nie zabraknie także lokalnej nadziei polskiego MMA. Mowa oczywiście o Mateuszu „Matku” Strojku, który po ostatniej porażce w Mielcu zapowiedział, iż w swoim mieście rodzinnym z pewnością podyktuje rywalowi piekielnie trudne warunki. Warto podkreślić, iż Prime FC 2, to kolejna Gala Prime FC będąca poza sezonem cyklu – Polska Federacja Mieszanych Sztuk Walki przygotowuje się do wystartowania z pełną formułą cyklu (mozolny proces przygotowań wypełniają: rozmowy z trenerami, zawodnikami, sponsorami i firmami partnerskimi oraz trwające negocjacje ze stacją telewizyjną)

Czekają Cię niepowtarzalne emocje – wszyscy startujący zawodnicy zapewniają o swej determinacji i gotowości, a organizatorzy niejednokrotnie udowodniali już swój profesjonalizm dbając o muzyczną, świetlną i sceniczną oprawę.

Dlatego też będzie nam miło Ciebie ugościć na Gali Prime FC 2 w Tarnobrzegu, dlatego też serdecznie wszystkich zapraszamy!

Gdy już wiesz, że 20 zawodników skonfrontuje swe umiejętności w 7-u rożnych kategoriach wagowych, Twą ciekawość z pewnością wzbudzać będą pytania: Kto podniesie rękę jako zwycięzca? Kto wystąpi w walkach inauguracyjnych Turnieju Prime? Czy lokalna nadzieja MMA dotrzyma swych zapowiedzi? W jakich strojach prezentować się będą Panie eksponujące informacje z numerami rund? Jakie inne atrakcje i konkursy czekają na przybyłych?
Jest tylko jeden sposób, by się o tym wszystkim przekonać. Po prostu:

Musisz tam być!

Termin: 17 listopad 2012 r., godzina 19:00
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.
Ceny biletów: 25 zł oraz 100 zł Pakiet VIP(dla 2-ch osób)

BILETY JUŻ DO NABYCIA W  PUNKTACH SPRZEDAŻY!!!

Rzeszów:

Perfect Body Center – C.H. Graffica, I p.
informacje pod adresem mailowym: mmarzeszow@gmail.com

Tarnobrzeg:

Bufet „Zbych”-Pływalnia Kryta MOSiR
Pizzeria Numerto – ul. Mickiewicza 34f
Sklep Big Star – Plac Czerowny

Wszelkie informacje zamieścimy na stronie www.mmarzeszow.pl oraz na naszym Facebook Fan Page http://www.facebook.com/MMARzeszow

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content