Koncert promujący płytę „Samotność na skrzydłach” zespołu Exsilium (fotoreportaż oraz video HD)

Nietypowo – nie w klubie lecz w sali widowiskowej Tarnobrzeskiego Domu Kultury zespół Exsilium zaprezentował swoje najnowsze wydawnictwo „Samotność na skrzydłach”. Album łączy w sobie to co tarnobrzeski Exsilium charakteryzuje od lat czyli klimat, melodię oraz mocny żeński wokal.

Od ostatniego długogrającego wydawnictwa tarnobrzeskiego zespołu Exsilium minęło przeszło trzy lata. Przez ten czas zespół zagrał wiele koncertów, zmienił się również jego skład personalny. Swoje nowe lecz mocno tkwiące w korzeniach oblicze kapela zaprezentowała na płycie „Samotność na skrzydłach”, rockowym concept albumie. – Cały album jest jednym wielkim wyzwaniem. Każdy z nas napotkał wiele trudności podczas nagrań – poprawialiśmy wszystko setki razy. Długie godziny w studio spędzały nam sen z powiek. Nagranie płyty dla każdej kapeli jest świetną szkołą. Pozwala nabrać dużo dyscypliny i dystansu do samego siebie oraz swoich umiejętności – mówi w wywiadzie dla NW24 Żurek, gitarzysta zespołu ( cały wywiad dostępny jest tutaj)

„Samotność na skrzydłach” to dziesięć rockowych kompozycji, muzyka powstawała na przełomie pięciu lat a ponieważ przez ten czas przez zespół „przewinęło ” się 13 osób trudno jasno określić autorów kompozycji. Autorami tekstów na płycie są: Ania Chmielewska- Stadnik, Justyna Żarów i Mateusz Jugo.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kix
8 lat temu

zdjęcie nr 11 oddaje sedno sprawy

awangarda
8 lat temu

Kix! good porównanie! gratulacje dla autora zdjęcia

@tbg
8 lat temu

Kix byłeś na tym koncercie? Wątpię. Muza na bardzo wysokim poziomie aż dziwne dla niektórych, że lokalna kapela może tak grać. Chcesz jedną fotką podsumować koncert? 20 minut video da dużo lepszy obraz rzeczywistości.

Malyboss
8 lat temu

Piękny koncert i widowisko. Ukłony dla Exsilium za profesjonalizm, klimat i atmosferę. Elegancka oprawa sceniczna, plastyczny i selektywny dźwięk – choć, jak dla mnie, całość nieco za cicho Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu, życzę kapeli wszystkiego najlepszego – wytrwałości, stanowczości, konsekwencji i jeszcze wielu dobrych koncertów. Podziękowania dla TDK, sponsorów i innym za wsparcie w realizacji tego przedsięwzięcia. Powodzenia, Exsilium!!

sowa
8 lat temu

Ta wasza zawiść nie zna granic!Koncert był na wysokim poziomie,zespół bardzo profesjonalnie podszedł do całości, można tylko pozazdrościć,że w Tarnobrzegu jest taka kapela.

Iga
8 lat temu

Fantastyczny koncert! Rewelacyjna muzyka i możliwości głosowe tej dziewczyny z kokiem!Super!

Yo
8 lat temu

No no, śmiało można DVD wypuszczać z takiego nagrania. Laski, więcej ruchu do diaska.

sm
8 lat temu

Całościowo koncert wymiata.

Kix
8 lat temu

mam pytanie do wymiecionych i podnieconych ile płyt się sprzedało po koncercie?

Forest
8 lat temu

zakochałem się w tej po prawej! zdecydowanie mój rozmiar.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x