Tarnobrzeg: Kobieta zgłosiła kradzież pieniędzy okazało się, że okradła ją córka

Przed sądem dla nieletnich stanie 16-letnia dziewczyna, która ukradła kartę bankomatową należącą do matki i wypłaciła pieniądze z konta. Łącznie 120 złotych.

W piątek przed godz. 11., do jednostki Policji w Tarnobrzegu przyszła 39-letnia kobieta, która zgłosiła kradzież na jej szkodę karty bankomatowej oraz pieniędzy z jej konta. Według relacji pokrzywdzonej z konta skradziono 120 złotych.

Podczas przyjmowanego zawiadomienia od 39-letniej pokrzywdzonej funkcjonariusz nabrał podejrzeń wobec 16-letniej córki, z którą mieszka kobieta. Poprosił pokrzywdzoną o ponowne przyjście do jednostki Policji, tym razem z córką.

Po krótkim czasie pokrzywdzona razem z nieletnią zgłosiły się do policjanta, który zajmował się wyjaśnieniem sprawy. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszem, dziewczyna przyznała się do kradzieży karty bankomatowej matki oraz trzykrotnego wybrania z konta pieniędzy. Łącznie 120 złotych.

Młoda kobieta podała miejsce ukrycia karty bankomatowej swojej matki. Wypłacone pieniądze zdążyła już wydać na zakupy. Sprawa nieletniej trafi do sądu rodzinnego.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content