Młodzi karatecy z Tarnobrzega i Gorzyc wystartują w V Ogólnopolski Turniej Karate

Po bardzo dobrym występie podczas zawodów karate kyokushin „Galizja Cup 2012 r” tym razem karatecy z tarnobrzeskiego i gorzyckiego klubu wystartują w v ogólnopolskim turnieju karate. Zawody rozegrane zostaną w sobotę 24 listopada w Gorzycach.

„Galizja cup 2012r.” był to II Międzynarodowy Turniej organizowany przez Leżajski Klub Karate,w którym wzięło udział 311-zawodników z sześciu krajów: Białorusi, Węgier, Polski, Słowacji, Hiszpanii, Ukrainy, reprezentujących 45 klubów. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych.

Karatecy z gorzyckiego i tarnobrzeskiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli w tak prestiżowym turnieju szereg nagród, co dało klubowi w klasyfikacji drużynowej dwunaste miejsce. W kumite w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych nagrody zdobywali: Julia Jagieło, Amelia Nieradka, Martyna Zimnicka, Julia Granda , Iwan Antoniuk, Kamil Motyka , Jakub Wryk.
W Kata miejsca medalowe zajęli-Julia Jagieło, Amelia Nieradka i Iwan Antoniuk. W turnieju również brali udział Kacper Ostrowski, Ziemowit Zderski, Kacper Lis, Michał Warchoł, Anna Bieniek i Adrian Nowiński.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x