26.11 (poniedziałek) Wybierz zawód z głową – spotkanie z Marią Ciunelis – aktorką, reżyserką i scenarzystką

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wybierz zawód z głową”. Tym razem w tajniki pracy aktora, scenarzysty i reżysera wprowadzać będzie Maria Ciunelis. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 26 listopada o godz. 12.30 w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2.

„Wybierz zawód z głową” to cykl spotkań zainicjowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Spotkania kierowane są w szczególności do młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej. – Często młodzież nie ma sprecyzowanych planów zawodowych, dlatego aby wyjść im naprzeciw w Centrach organizujemy różne zajęcia, warsztaty, spotkania, które mają na celu wskazanie możliwości i kierunków rozwoju zawodowego zgodnego z predyspozycjami i zainteresowaniami młodych ludzi – podkreśla Tadeusz Gospodarczyk, wicedyrektor ds. rynku pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

„Wybierz zawód z głową” to nowa propozycja, która ma umożliwić młodzieży poznanie zawodów od przysłowiowej kuchni. Do tej pory młodzi ludzie, którzy uczestniczyli w spotkaniach zapoznali się z pracą sędziego, prawnika, adwokata, radcy prawnego, strażnika, lekarza i żołnierza. Gościem spotkania organizowanego przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnobrzegu będzie Maria Ciunelis jedna z najwybitniejszych aktorek swojego pokolenia. W czasie spotkania młodzież zapozna się z charakterystyką pracy aktora, scenarzysty i reżysera.

Na spotkanie z Marią Ciunelis, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza w poniedziałek 26 listopada o godz. 12.30 do Tarnobrzeskiego Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spoko
9 lat temu

Fajnie, że jest spotkanie z aktorką, rozumiem, że ktoś musiał zapłacić, ale ideologia dorobiona tak na siłę, że aż śmieszy… Wolne miejsca czekają na tarnobrzeskich aktorów, scenarzystów i reżyserów – w Hollywood ;D

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content