Tarnobrzeg: Śmiertelne potrącenie pieszej w centrum

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. 1 Maja w Tarnobrzegu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 43-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Iveco podczas cofania potrącił idącą chodnikiem 76-letnią kobietę. Piesza z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Mimo wysiłku lekarzy zmarła w szpitalu.
W trakcie wyjaśniania okoliczności wypadku policjanci ustalili, że kierowca iveco posłużył się tożsamością swojego kolegi mieszkającego w Rzeszowie. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.
Funkcjonariusze ustalili, że kierowcą ciężarowego iveco jest 45-letni mieszkaniec Rzeszowa. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
btg90
8 lat temu

To 45 czy 43-letni?

Forest
8 lat temu

Jakby nie wąskie drzwi sklepowe to by parkowali pod ladą a już prym w jeżdżeniu po chodnikach wiodą kurierzy. Przy ul.1-Maja kierowcy robią sobie też wygodny skrót jeżdżąc nagminnie po chodniku łączacym sanepid z okrąglakiem gdzie wystarczyło by wbić na środku kołek żeby żaden kołek się nie wpie…ł między pieszych. Zważywszy na fakt, że chodzą tam dzieci do przedszkola i szkoły to nieszczęście wii w powietrzu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x