Niespodziewana porażka ViSAT-u ze Strażą Pożarną. 5 kolejka TALPS-u (zdjęcia oraz video)

Trzecia drużyna tegorocznych rozgrywek ViSAT niespodziewanie uległa niżej notowanemu rywalowi- zespołowi Straży Pożarnej. 5. kolejka Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrana została w minioną niedzielę.

Dobrze spisujący się w ostatnich meczach Strażacy udowodnili, że z wyżej notowanym rywalem potrafią nie tylko toczyć wyrównane boje ale również wygrywać. Tak też stało się w niedzielę, w pojedynku z doświadczoną drużyną ViSATU. W pierwszym secie Strażacy kilku punktowe prowadzenie wywalczone na początku partii utrzymali do końca. Wyrównana walka „punkt za punkt” toczyła się przez cały drugi set, w końcówce którego zawodnikom ViSAT-u nie pomogły nowe stroje:-) i nie wykorzystali dwóch setboli. Ostatecznie triumfowali Strażacy, dla których było to drugie z rzędu zwycięstwo w tym sezonie.

W drugim meczu 5.kolejki naprzeciw siebie stanęły drużyny Siarkopolan i Gromu. Choć po pierwszym secie z powodu ogromnych kłopotów zawodników Gromu z odbiorem zagrywki, wydawało się, że będzie to bardzo jednostronny pojedynek, przebieg drugiej partii był zupełnie inny. Wyglądało to trochę tak, jakby „grom spadł na Siarkopolan”, którzy niemalże do końca partii musieli gonić przeciwnika. W pogoni Siarkopolanom nie pomagał sędzia którego kilka decyzji wydało się dla zawodników niezrozumiałych. W końcówce seta Siarkopolanie wzięli dwukrotnie czas, dzięki czemu uspokoili emocje i wygrali całe spotkanie.

Wyniki wszystkich spotkań już wkrótce. Zapraszamy

Zapowiedź 6.kolejki

14.00 Pfk Organika – ViSAT
15.00 Grom – Straż Pożarna
16.00 PAW-BUD – Siarkopolanie
17.00 Volley Team – Paragraf
18.00 W.G.Morgan – PKS Wspólnota

foto&video: Piotrek Chmiel

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x