Nowa Dęba: Mikołaj odwiedził dzieci w szpitalu powiatowym

Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych pacjentów Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie w czwartek 6 grudnia. Św. Mikołaj mimo, że zabiegany w nowodębskim Szpitalu zabawił dłuższą chwilę. Wizyta sprawiła dużo radości przebywającym na Oddziale Dziecięcym małym pacjentom, którzy cierpią nie tylko z powodu choroby, ale także rozłąki z rodzicami.

Wspomnienie odwiedzin Mikołaja i podarowanych przez niego prezentów, to jedne z najwspanialszych chwil dzieciństwa każdego człowieka jakie pozostają w pamięci do końca życia. Dlatego właśnie personel szpitala stara się, aby co roku dzieci przebywające w placówce nie były pozbawione tych radosnych przeżyć.

Oczywiście wizyta Mikołaja nie byłaby możliwa bez pomocy sponsorów – ludzi o wielkim sercu, którzy bezinteresownie wspierają nas w tych działaniach. Warto podkreślić zaangażowanie: Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, Firmy Sanfarm z Nowej Dęby oraz terapii zajęciowej z Oddziału Psychiatrycznego z Nowej Dęby dzięki, którym każde dziecko otrzymało symboliczny prezent. – Cieszymy się, że swoją obecnością możemy dodać trochę radości dzieciom, dla których pobyt w szpitalu jest smutnym zdarzeniem – mówią sponsorzy.

Prezenty, które pozostały na oddziale zostały przekazane na izbę przyjęć, aby na małych pacjentów, którzy tego dnia zostali przyjęci do szpitala czekała radosna niespodzianka.

foto&info: Marek Ostapko

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content