07.12.(piątek) Koncert zespołu Power of Trinity w Tarnobrzegu

Koncert łódzkiego zespołu Power of Trinity odbędzie się w piątek 7 grudnia w grill barze „Bocianówka”. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem. Początek koncertu godz. 20, wejście godz.19.

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel „Chodź ze mną” jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych min Eski Rock, Antyradia i Trójki.
Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg.

Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

video: Power of Trinity

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szpak
8 lat temu

Fajny,kameralny koncert!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x