Tarnobrzeg: Pseudokibic podbił i okradł dwóch mieszkańców Tarnobrzega

Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 20 – letniemu mężczyźnie, który brutalnie pobił i okradł dwóch przypadkowych przechodniów. Policjanci ustalili i zatrzymali zaraz po zdarzeniu sprawcę tego przestępstwa. Odzyskali też skradzione mienie. Podejrzany trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wczoraj sędzia rejonowy w Tarnobrzegu zdecydował o jego aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

W czwartek o północy dyżurny jednostki Policji został powiadomiony o pobiciu dwóch mężczyzn na ulicy Wyspiańskiego w Tarnobrzegu. Na miejsce zdarzenia udali się policyjni detektywi. Ustalili oni, że do dwóch idących chodnikiem dwudziestokilkuletnich mężczyzn podszedł nieznajomy młody człowiek i bez powodu uderzył pięścią najpierw jednego a później drugiego tarnobrzeżanina. Gdy jeden z mężczyzn upadł na chodnik agresywny napastnik kopał pokrzywdzonego raniąc mu twarz. Chuligan uciekając z miejsca przestępstwa zabrał jednemu z mężczyzn portfel z pieniędzmi i telefon komórkowy.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W działania pościgowe zaangażowane były wszystkie policyjne patrole. Po krótkim czasie mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 20 – letni mieszkaniec Tarnobrzega. To człowiek o bogatej przeszłości kryminalnej. Notowany przez policjantów za przestępstwa umyślne, pesudokibic jednego z klubów sportowych.

Prokurator rejonowy w tej sprawie, wszczął śledztwo przedstawiając 20 – latkowi zarzuty rozboju i naruszenie czynności narządu ciała. Wczoraj na wieczornym posiedzeniu Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wobec podejrzanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo rozboju kodeks karny przewiduje karę więzienia nawet do lat 12.

Poszkodowani tego zdarzenia trafili do szpitala w Tarnobrzegu. Lekarze uznali, iż jeden z pokrzywdzonych wymaga natychmiastowej hospitalizacji w jednym z rzeszowskich szpitali, gdzie został przewieziony jeszcze tej nocy. Drugi z mężczyzn po udzielonej pomocy lekarskiej został zwolniony do domu.

źródło: policja

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bolo
7 lat temu

I dlaczego gazeta twiedzi, że to „pseudokibic” ? żenada.

Gall Anonim
7 lat temu

To że pobił to już od razu pseudokibic jednego z klubów ??

paranoja ….

kopniak
7 lat temu

Nie pseudokibic tylko pseudoczłowiek to że musi jeść pić spać i chodzić do kibla jeszcze nie czyni człowiekiem.Takich pozbawionych wszelkich moralnych i społecznych norm „ludzi” trzeba wystrzelać i to tyle w temacie.I niech nikt nie gada głupot że pseudokibole wcale tacy nie są.

Ryba
7 lat temu

Czytajta ludzie ze zrozumieniem – to policja twierdzi, że to „pseudokibic jednego z klubów sportowych” „Okazał się nim 20 – letni mieszkaniec Tarnobrzega. To człowiek o bogatej przeszłości kryminalnej. Notowany przez policjantów za przestępstwa umyślne, pesudokibic jednego z klubów sportowych.

*****
” 20-latek z bogatym CV… ehh

Tomi
7 lat temu

Spoko, to musiał być kibic tenisistek KTS Zamek lub jeziorowiec, oni ostatnio tacy wyrywni 😀 Dziś po wygranym meczu wypełzli z hali i zapewne wszczynają rozróby gdzieś na mieście 😀

Wspólnota&Kończynka
7 lat temu

To pseudokibic Kończynki Ocice, info pewne

Kopniak
7 lat temu

Pseudokibol to pseudokibol co za różnicą skąd jest,to wszystko to jeden chłam i syf

DetektywŁodyga
7 lat temu

Miał długopis z emblematem Manchesteru City w kieszeni i stąd pseudokibic.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x