16.12 (niedziela) Premiera teledysku PARTITY o Nowej Dębie i mini koncert świąteczny

Premiera teledysku zespołu PARTITA o Nowej Dębie i mini koncert świąteczny odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia 2012 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej SOK. Bezpłatne wejściówki można odbierać w sekretariacie SOK.

W programie przewidziane jest odtworzenie teledysku na kinowym ekranie, rozmowy z artystami i osobami zaangażowanymi w produkcję teledysku, a po nich niespodzianka – krótki koncert świąteczny. SOK przygotował również wystawę fotograficzną Ewy Błachnio, dotyczącą produkcji teledysku w Nowej Dębie. Do nabycia będą również płyty audio PARTITY wraz z płytą DVD z zapisem teledysku w cenie 25 zł.

W zeszłym roku miasto Nowa Dęba obchodziło 50-lecie miasta. Z tej okazji lider zespołu Andrzej Frajndt skomponował piosenkę „Gdzieś na mapie Europy”, która pierwszy raz wykonana została na sali widowiskowej SOK w grudniu 2011 r. podczas jednego z koncertów otwierających działalność SOK w wyremontowanym budynku. 25 lipca 2012 r. na plantach w Nowej Dębie odbył się piknik rodzinny z zespołem „Partita”. Nie zabrakło rozrywek dla rodzin, dzieci i wspólnej zabawy z członkami zespołu. W czasie pikniku kręcona była część zdjęć do najnowszego teledysku tej znanej wszystkim grupy wokalnej. Oczywiście sam piknik to nie wszystkie ujęcia do teledysku, a te kręcono przez kilka dni w całej Nowej Dębie.

Piosenkę „Gdzieś na mapie Europy”, której autorem słów i muzyki jest Nowodębianin Andrzej Frajndt wykonuje PARTITA w składzie: Andrzej Frajndt, Anna Pietrzak, Ludmiła Zamojska, Bronisław Kornaus. W teledysku występują również: Anita Pogoda i Kacper Wolski. Zdjęcia filmowe wykonał Adam Skwara. Scenariuszem, realizacją i montażem zajął się Andrzej Kozera. W czasie kręcenia zdjęć do teledysku dokumentację fotograficzną prowadziła Ewa Błachnio. Producentem teledysku jest Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie.

foto&info: SOK

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x