15.12 (sobota) Koncert „poezji śpiewanej i nie tylko” w tarnobrzeskiej „Bocianówce”

Koncert Pawła Czekalskiego i Marcepana Dzierzgowskiego odbędzie się w sobotę 15 grudnia w grill barze Bocianówka w Tarnobrzegu. Wstęp wolny.

Paweł „Aldaron” Czekalski – bard uliczny i poeta pochodzący z Sosnowca. Pisze i wykonuje piosenki z którymi jeździ po świecie. Nie bardzo rozumie sens kultu pieniądza i kariery, dlatego stara się żyć w inny sposób. Stara się żyć tak, jak śpiewa. I tym, o czym śpiewa.
Od 2005 roku z całkiem niezłym skutkiem startuje na festiwalach i przeglądach pieśni wszelakich. Utrzymuje się głównie z muzyki i tego, co ludzie bardziej cywilizowani niż on wyrzucają na śmietnik, a co nadal nadaje się do wykorzystania. Żyje w squotach, wspólnotach, mieszkaniach ludzi mu bliskich. Podróżuje głównie autostopem. Przez 3 lata mieszkał w nieistniejącym już, holenderskim squocie Fort Pannerden. Ostatnio najczęściej pomieszkuje na podkarpaciu, we wspólnocie Grabówka.
Od 2005 roku wraz z wieloma innymi, pokrewnymi mu duszami, współworzy blog Niemanie, którego jest założycielem. Najpełniej jednak żyje w Muzyce. Nie ogranicza się tylko do jednego gatunku muzycznego. Oprócz gitary i ballady, lubi klimaty hip-hopowe.
Uzależniony od wielu babilońskich rzeczy, stara się żyć w zgodzie i harmonii z naturą.

foto oraz informacje o artyście: www.aldaron.art.pl

video: maciekkstudio

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x