6 kolejka TALPS – wyniki

6 kolejka Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrana została w minioną niedzielę. Pierwszy raz od początku sezonu 2012/13 wszystkie spotkania zakończyły się zwycięstwem faworytów.

Mimo wygranych wyżej notowanych rywali, każdy mecz był walką o każdy punkt, chociaż nie zawsze miało to przełożenie na zdobycze punktowe w poszczególnych setach. Najbardziej wyrównanym meczem było spotkanie pomiędzy drużyną Volley Team a Paragrafem, obfitujące we wszystko co najpiękniejsze w siatkówce, efektowne ataki, walkę blokiem i ofiarną obronę. Warto podkreślić, że w drużynie Volley na pozycji Libero zagrała nieliczna w lidze przedstawicielka płci pięknej. Zaskoczeniem dla wielu kibiców był wynik trzeciego, rozstrzygającego seta, który zakończył się wygraną Volley Team 15:9.