13.01 (niedziela) XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu

Serdecznie zapraszamy Państwa na 21. Finał WOŚP w naszym mieście.

Po raz kolejny zagramy w naszym mieście w celu ratowania zdrowia i życia noworodków, a także seniorów. Jako lokalny sztab Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowujemy wyjątkową zbiórkę pieniędzy wypełnioną wspaniałą atmosferą i nietuzinkowymi wydarzeniami. Nie działamy jedynie dla ratowania innych, ale również dla mieszkańców naszego miasta i okolic. Wierzymy, że dzień 13 stycznia 2013 roku zapadnie w naszej pamięci, w jak najlepszych barwach, tak, jak stało się to w przypadku poprzednich Finałów. Chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy dla wielu osób. Dlatego pragniemy zaprosić Państwa do czynnego wzięcia udziału i wsparcia naszych działań i idei. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej!

Przygotowywanie tegorocznej imprezy rozpoczęliśmy już dawno. Przeszliśmy długą drogę, lecz z każdym dniem nabieramy coraz większego rozpędu. Na szczęście nasz zapał nie gaśnie. Wręcz przeciwnie – on cały czas rośnie! Mamy nadzieje, że te wysiłki zostaną wynagrodzone poprzez obfite środki zebrane na ratowanie noworodków i seniorów. Wierzymy, że i w tym roku pobijemy rekord, a suma przekazana Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie pokaźna i w pełni satysfakcjonująca nas wszystkich. Wchodzimy w decydujący etap. Już w najbliższych dniach mamy zamiar przedstawić wszystkim szczegółowy plan całodniowej imprezy. Wierzymy, że każdy mieszkaniec Tarnobrzega i okolic znajdzie coś dla siebie. Za poprzednio roczny rekord jesteśmy zobowiązani jak najpiękniej podziękować wszystkim, którzy zagrali razem z nami.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.wosp.vel.pl. Znajdują się tam wszelkie informacje na temat wszystkich Finałów zorganizowanych na terenie naszego miasta. Nowością w tym roku jest również fanpage na portalu społecznościowym „Facebook”. Dzięki temu jesteśmy bliżej wszystkich, a szybkie newsy docierają do większego grona naszych przyjaciół. Wzięliśmy udział w przygotowaniu spotu telewizyjnego WOŚP, a następnie nagraliśmy swój własny, lokalny, specjalnie dla mieszka nów naszego regionu. Jesteśmy pełni pomysłów i weny do działania!
Nierozłączną tradycja stały się nasze aukcje. Każdego roku na Placu Bartosza Głowackiego pozyskujemy środki ze sprzedaży wszelakich rzeczy, które zostały przekazane nam przed i w trakcie Finału. Licytowaliśmy wiele rzeczy, które były kupowane przez ludzi w iście spektakularny sposób! Każda rzecz przekazana na licytację jest ważna, bo wspiera w znaczący sposób naszą zbiórkę. Zapewniamy, że każdy przedmiot przekazany naszemu sztabowi zostanie sprzedany w profesjonalny sposób.

Zapraszamy serdecznie do wsparcia lokalnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Marka tarnobrzeskiego sztabu wyrobiona przez wszystkie lata jest niepodważalna. Dlatego zapewniamy, że dzień 13 stycznia 2013 roku będzie wyjątkowy i długo zapadnie w naszej pamięci. Miło by było spędzić go wraz z Państwem! Zapraszamy do współpracy i innych działań, które pomogą ratować ludzkie zdrowie, a nawet życie!

video:wosptgb

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek
8 lat temu

Jurek jest dumny, że wyhodował tylu wspaniałych żebraków

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content