Nowa Dęba: Styczniowy repertuar kina „Metalowiec”

Kino Metalowiec mieści się w Samorządowym Ośrodku Kultury. Kasa czynna jest w dni wyświetlania filmów na 2 godz. przed pierwszym wyświetlanym wg. harmonogramu danego dnia filmem.

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ 2D i 3D do 15 stycznia

Bilbo Baggins to hobbit kochający ponad wszystko spokój domowego zacisza. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa całkowicie odmienia jednak jego życie. Gandalf zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę. Przybysze snują plany odbicia skarbu ich przodków z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Pomimo sprzeciwu hobbita, Gandalf uznaje, że będzie on idealnym uzupełnieniem kompanii. Gdy ruszają w drogę, Bilbo wciąż walczy z wątpliwościami i strachem, krasnoludy zaś nie do końca ufają nowemu towarzyszowi wędrówki. Wkrótce całą drużynę czeka zmierzenie się ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, muszą bowiem przemierzyć ziemie zabójczych orków i goblinów.

REŻYSERIA: Peter Jackson

GATUNEK: fantasy/przygodowy

PRODUKCJA: USA/Nowa Zelandia

video: Helios Polska

360.POŁĄCZENI – 11-13 stycznia 2013

„360. Połączeni” to zaskakująca i poruszająca opowieść o miłości w dwudziestym pierwszym wieku. Ten nowoczesny i wysmakowany film pokazuje kalejdoskop związków i relacji uczuciowych przez pryzmat historii kilku par z różnych krajów. Opowieść rozpoczyna się w Wiedniu, a następnie rozwija w kolejnych miastach: Paryżu, Londynie, Bratysławie, Rio de Janeiro, Denver i Phoenix, tworząc fascynujący splot ludzkich historii. Prosta decyzja pewnego mężczyzny, który postanawia dochować wierności żonie, uruchamia ciąg zdarzeń, rozprzestrzeniających się na cały glob i wywołujących dramatyczne konsekwencje, by zatoczyć pełne koło i powrócić do miejsca, w którym zapadła inicjująca wszystko decyzja.

REŻYSERIA: Fernando Meirelles

GATUNEK: dramat/romans

PRODUKCJA: Wlk. Brytania/Austria/Francja/Brazylia

video: KinoSwiat.PL

PRAWIE JAK GLADIATOR – 16-20 stycznia 2013

Po wybuchu wulkanu w Pompejach, mały Tino zostaje uratowany przez generała Chirona, założyciela najbardziej znanej szkoły dla gladiatorów – Rzymskiej Akademii. Dorasta pomiędzy walecznymi młodzieńcami, którzy marzą o karierze gladiatorów, ciesząc się życiem, nie przejmując się swoją lekką nadwagą i brakiem kondycji.

REŻYSERIA: Iginio Straffi

GATUNEK: animowany/komedia/dla dzieci

PRODUKCJA: Włochy

video: forumfilmpoland

SĘP – 16-20 stycznia 2013

W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

REŻYSERIA: Eugeniusz Korin

GATUNEK: thriller

PRODUKCJA: Polska

video: ITI Cinema

RALPH DEMOLKA – 23-27 stycznia 2013

Czarny charakter Ralph wyrusza w podróż przez różne gry komputerowe, by stać się pozytywnym bohaterem.

REŻYSERIA: Rich Moore

GATUNEK: animowany/komedia/familijny

PRODUKCJA: USA

video: TheMultiWojtek

BEJBI BLUES – 23-27 stycznia 2013

17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była „wpadka”. Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze swoim chłopakiem Kubą (Nikodem Rozbicki) próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie dorośli. Natalia chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy, jak Britney Spears, czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym, co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.

REŻYSERIA: Katarzyna Rosłaniec

GATUNEK: dramat

PRODUKCJA: Polska

video: KinoSwiatPL

Cennik biletów kinowych
Ceny na seans 2D

Bilet normalny: 14 zł
Bilet ulgowy, rodzinny: 12 zł
Bilet grupowy (dla grup zorganizowanych): 11 zł

Ceny na seans 3D*

Bilet normalny: 16 zł
Bilet ulgowy, rodzinny: 14 zł
Bilet grupowy (dla grup zorganizowanych): 12 zł

* Informujemy, że ceny biletów mogą się nieznacznie różnić w zależności od wymogów dystrybutorów.

info: SOK

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content