Członkowie „Złotej Siarki” i ONR złożyli hołd Władysławowi „Jędrusiowi” Jasińskiemu

W środę 9 stycznia z inicjatywy członków Stowarzyszenia „Złota Siarka” oraz członków Brygady Tarnobrzeskiej Obozu Narodowo Radykalnego odbyła się manifestacja upamiętniająca 70 rocznicę śmierci Władysława Jasińskiego pseudonim „Jędruś”, twórcy i dowódcy podziemnej organizacji „Jędrusie”, która walczyła z Niemcami podczas II wojny światowej.

Zebrana pod pomnikiem „Jędrusiów” na Placu 1000-lecia około 60 osobowa grupa,  wysłuchała prezentacji postaci Władysława Jasińskiego wygłoszonej przez Wojciecha Doktora, prezesa SSPN, a następnie uczcili Jego pamięć minutą ciszy. Manifestację zakończyło odśpiewanie hymnu narodowego.

foto: ONR Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
prof. x
8 lat temu

Banda idiotów z tbg z kilkoma wioskowymi głupkami z okolicznych miejscowości!!!!!

Aron
8 lat temu

Idiota Ciebie robił cwelu

prof. x
8 lat temu
Reply to  Aron

A ciebie łysa parówo robił „Inteligent” z obrzezaną główką!!!

Aron
8 lat temu

Parówą to Ty jesteś na pewno policyjną, twardy jesteś na internecie a w rzeczywistości nikomu z obecnych na zdjęciu byś nie powiedział tego co napisałeś. Dobrze że masz internet i jesteś anonimowym twardzielem

wacek
8 lat temu

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!

Je*ać przygłupów typu prof.x. Gdyby nie bohaterowie typu Jędruś ten baran sadziłby durne posty w necie po niemiecku lub rusku.

Thor
8 lat temu

Banner z napisem tarnobrzescy nacjonalisci – trzeba byc już dobrze porąbanym – jeszcze tarnobrzescy patrioci bym przebolał ale to wyglada jak jakaś popierdółka bojówki faszystowskiej. Zresztą pewnie o to tym biednym, zakomplesionym chłopcom chodzi.
Litość bierze…

:k
8 lat temu
Reply to  Thor

Kompleksy to masz ty i do tego żyjesz i bredzisz stereotypem. To dopiero litość bierze.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content