13.01 (niedziela) XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sandomierzu z Easy Rider – program

Sandomierski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się w niedzielę, 13 stycznia 2013 roku, o godz. 14.00, w Hali Sportowej MOSiR, przy ul. Patkowskiego 2a w Sandomierzu. Wolontariusze wyjdą na ulice, aby już po raz 21. zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali.

W programie sandomierskiego Finału WOŚP będzie można zobaczyć występy : Sandomierskiej Orkiestry Dętej, Sandomierskiego Studia Piosenki, Cheerleaders „Flowers”, zespołu tanecznego „Skilz”, grupy tanecznej „Paradox”, projektu muzycznego „Sando All Stars„. Przed sandomierską publicznością wystąpi także legenda polskiego bluesa – zespół Easy Rider. Na zakończenie sandomierskiego finału, o godz. 21.00 zostanie wypuszczone tradycyjne Światełko do nieba, czyli odbędzie się krótki pokaz fajerwerków.

Podczas Finału odbędzie się także licytacja gadżetów WOŚP oraz przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Tego dnia na głównych ulicach Sandomierza od godziny 8.00 do 17.00 kwestować będą wolontariusze wyposażeni w oznakowane puszki i specjalne identyfikatory. Licytacje zaplanowano w godzinach: 15.00, 16.30, 17.30 i 19.00. Cały dochód ze zbiorki oraz z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP.

Za przysłowiowe „co łaska” podczas imprezy uczestnicy finału będą mogli spożyć wojskową grochówkę, nabyć ciepłe napoje, domowe wypieki, a także wziąć udział w loterii fantowej.

W ramach XXI finału odbędzie się również piknik motocyklowy dla dzieci, na placu przed Starostwem Powiatowym w Sandomierzu w godzinach 13.00-16.00.

Organizatorami XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są: Urząd Miejski w Sandomierzu, Sandomierskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu.

info: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content