Nowa Dęba: Zespół Habakuk gwiazdą XXI Finału Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy

Nowodębski XXI finał WOŚP rozpocznie się o godz.14, w niedzielę 13 stycznia. Tegoroczny finał odbywa się pod hasłem: „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.” Zbiórka pieniężna prowadzona będzie wspólnie przez 70 wolontariuszy na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Ponadto w Nowej Dębie 13 stycznia 2013 r. w godzinach 14:00-20:00 odbędzie się koncert finałowy na placu przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury, ul. Żeromskiego 2 lub – w przypadku braku możliwości przeprowadzenia Finału na tarasie SOK spowodowanego pracami układania płyt na placu przed SOK – na placu obok pływalni krytej SOSiR przy ul. Kościuszki.

Podczas Finału wystąpią m.in. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chmielowa i zespół Mażoretek „Diament”, zespół Kofirock oraz Jesioł. Gwiazdą wieczoru będzie zespół HABAKUK. Tradycyjne „Światełko do nieba” o 20:00 wraz z pokazem ognistego tańca przygotowała grupa „Syriusz” z Nowej Dęby.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej zabawie. Bądźcie tego dnia ofiarni. Nasz nowodębski szpital otrzymał już od Fundacji WOŚP sprzęt za ponad 800 tys. zł – zachęcają członkowie sztabu w Nowej Dębie.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
9 lat temu

Kiedy dokładnie będzie ta impreza? Bo według mojego kalendarza 31 stycznia wypada w czwartek, a nie w niedzielę.

do anonim
9 lat temu

ta impreza 13 stycznia, anie 31 🙂

gilot
9 lat temu

habakuk tego sie niespodziewalem podobalo mi sie choc zamalo starych kawalkow powini dac im wiecej czasu ,rozmawialem z liderem i sam to przyznal choc bardzo wszystcy zmarzli

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content