Tarnobrzeg: Rozbój na ul. Skalna Góra

Policjanci zatrzymali 27 – letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca zaatakował przypadkowego mężczyznę, który samochodem odwoził do domu swoją znajomą.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy, na ulicy Skalna Góra w Tarnobrzegu. Dyżurny jednostki policji, został powiadomiony o tym, że na osiedlowym parkingu został zaatakowany 33 – letni kierowca hondy civic, który odwoził do domu przyjaciółkę.

Do pojazdu podszedł nieznajomy mężczyzna, który zapukał w szybę kierowcy, gdy ten ją odsunął napastnik zadał mu pięścią kilka ciosów w twarz. Zaskoczony kierowca nie zdążył zareagować, rabuś z samochodu zabrał mu kurtkę z portfelem i kartą sim. Pokrzywdzony wybiegł z samochodu za napastnikiem. W tym czasie złodziej odrzucił kurtkę pokrzywdzonego zabierając z kieszeni 170 złotych oraz kartę telefoniczną sim.

Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci. Podjęte przez nich działania doprowadziły do ustalenia zatrzymania podejrzanego mężczyzny. Okazał się nim 27 – letni mieszkaniec Tarnobrzega. Wcześniej notowany przez policjantów za popełnione przestępstwa kryminalne. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci przesłuchali 27 – latka przedstawiając mu zarzuty.

W piątek podczas popołudniowego posiedzenia sąd rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do lat 12.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
złota e(s)ka
8 lat temu

toż to na pewno kibol łysy z siarkowej bandy. Baa pewnie wspiera złotą siarkę-skandal. Z ustaleń policji wynika ze to nie był Kociuba z dzikowa.

maryjan
8 lat temu

a czego od razu kibol ?

Tbg
8 lat temu

Pewnie to jakis kibol tarnobrzeskiej siarki,tylko do tego sa zdolni!!!!

siarkohoolik
8 lat temu

zwazcie sobie łby spoleczniaki….

Tomek
8 lat temu

Bandzior i tyle, nie ważne co jeszcze w życiu robił innego oprócz bandyterki. Teraz przed nim parę lat „sanatorium” bye! bye!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content