Koszykarze Siarki Jeziora Tarnobrzeg wygrywają z MOSiRem Przeworsk (fotoreportaż)

Dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie zanotowali podopieczni Michała Żurawia. Tym razem zawodnicy występujący w podkarpackich rozgrywkach młodzików pokonali we własnej hali MOSiR Przeworsk 78:52 (44:22). Spotkanie odbyło się w minioną sobotę.

Do końca rozgrywek I rundy młodym zawodnikom z Tarnobrzega  do rozegrania pozostały jeszcze dwie kolejki. W przedostatnim meczu zmierzą się w Jarosławiu z miejscowym Zniczem, zaś na zakończenie rundy rozegrają spotkanie we własnej hali z Kuźnią Stalowa Wola. Mecz ze Stalową Wolą odbędzie się w sobotę 2 lutego.

Rozgrywki w grupie podkarpackiej zakończyli kadeci Siarki Jeziora. W ostatnim meczu podopieczni trenera Dariusza Szczucińskiego zdeklasowali w Stalowej Woli drugą drużynę ZKS-u wygrywając 115:43. Pierwszy mecz w II etapie rozgrywek w grupie lubelsko-podkarpackiej kadeci Siarki Jeziora rozegrają w przyszły weekend.

Walkę w grupie lubelsko-podkarpackiej rozpoczęli juniorzy Siarki Tarnobrzeg. W pierwszym spotkaniu podopieczni Michała Stępnia przegrali w Lublinie z tamtejszym Startem 49:70. Kolejnym rywalem juniorów Siarki Jezioro Tarnobrzeg będzie BSK KADET Biała Podlaska. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 26 stycznia w Tarnobrzegu.

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content