Tarnobrzeg: Ukradł 10 butelek whisky, wpadł przez sklepowy monitoring

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który trzykrotnie okradł market spożywczy w Tarnobrzegu. Łupem złodzieja padło 10 butelek whisky, o łącznej wartości 350 złotych. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

Zatrzymany mężczyzna jest mieszkańcem Tarnobrzega, nie został ujęty bezpośrednio po kradzieży, dlatego w tym samym sklepie pojawił się po raz kolejny.
Kamera monitoringu w minioną środę zarejestrowała jedną z kradzieży, sprawca ukradł trzy butelki whisky i wyniósł je ze sklepu. Wartość strat wyniosła ponad 100 złotych. Pracownik ochrony który przeglądał zapis monitoringu zauważył nie tylko tę kradzież, ale również dwie wcześniejsze, dwa dni wcześniej 27-latek, ukradł łącznie siedem butelek alkoholu. Tym razem straty oszacowano na blisko 250 złotych.

Mężczyzna przekonany o swojej bezkarności wczoraj po raz kolejny pojawił się w sklepie. Wtedy na miejsce zostali wezwani policjanci. Złodziej został zatrzymany. Okazało się, że mężczyzna był wcześniej notowany za kradzieże.

źródło: policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maryjan
8 lat temu

Tani ten alkohol był

Malmsteen
8 lat temu

Pić mu się chciało. Też tak czasem mam.

Robi
8 lat temu

Okazja czyni złodzieja, tak ustawiają alkohol i inne produkty, że wystarczy wyciągnąć po nie rękę, nie pilnują a później dziwią się, że ludzie kradną.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content