17.02 (niedziela) Koncert zespołu Luxtorpeda w Tarnobrzegu

Stowarzyszenie mROCK zaprasza koncert w ramach ROBACZYWEJ TRASY 2013 – LUXTORPEDA ! Oprócz świetnego koncertu mamy dla wszystkich lokalnych muzyków oraz ludzi interesujących się branżą muzyczną – NIESPODZIANKĘ.

Info o biletach znajdziesz tutaj

Główny sponsor koncertu – firma CZAK MUSIC zorganizuje dla Was specjalistyczne szkolenie z pracy technicznej podczas koncertów oraz pokaże wam tajniki pracy akustyków oraz techników estradowych. Będziecie mieli okazję zapoznać się najnowocześniejszą aparaturą nagłośnieniową, cyfrowymi mikserami dźwięku oraz z pracą na inteligentnych urządzeniach oświetleniowych – wszystko to pod okiem ludzi którzy na co dzień pracują z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej – NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ !

Szczegółowe informacje o zapisach oaz informacje na temat szkolenia niebawem !

Zespół LUXTORPEDA powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił
wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec. Debiutancki album zatytułowany LUXTORPEDA ukazał się 9 maja 2011 roku i jest połączeniem brzmień garażowo-punkowo-rockowych, teksty mówią o życiu każdego człowieka, o walkach, upadkach, powstaniach, ciemnościach i nadziei. Zarówno w warstwie tekstowej, jak i w muzycznej Litza i spółka są absolutnie bezkompromisowi. Płytę promują teledyski zrealizowane do utworów „Niezalogowany”, „Autystyczny” i „Za wolność”. Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas Jarocin Festiwal 2011 oraz podczas 17 edycji Przystanku Woodstock 2011 a utwór „Autystyczny” wspiął się na pierwsze miejsca wielu list przebojów, między innymi w radiowej Trójce, Eska Rock i Antyradiu. W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku LUXTORPEDA uplasowała się w ścisłej czołówce niejednokrotnie zajmując 1 miejsce, chociażby wśród czytelników pism „Metal Hammer” i „Teraz Rock”, gdzie została uznana za najlepszy zespół roku. LUXTORPEDA otrzymała również 4 nominacje do nagrody „Fryderyk” za 2011r., otrzymując statuetkę w kategorii Najlepsza Płyta Rockowa.
9 maja 2012r. ukazała się druga płyta LUXTORPEDY zatytuowana „Robaki”
Skład :
Robert „Litza” Friedrich – głos, gitara
Przemysław „Hans” Frencel – głos
Robert „Drężmak” Drężek – gitara, głos
Krzysztof „Kmieta” Kmiecik – gitara basowa, głos
Tomasz „Krzyżyk” Krzyżaniak – perkusja, głos
Oficjalna strona zespołu

http://luxtorpeda.net/

TARNOBRZEG HALA MOSiR 17.02.2013

Przedsprzedaż rusza 11.01.2013

Ceny biletów:

do 25.01.2013 r – 25 zł,
do 16.02.2013 r – 30 zł,
w dniu koncertu – 40 zł.

(informacja o punktach przedsprzedaży wkrótce)

Rozpiska dnia:

do 16.00 – CZAK MUSIC – szkolenia PA
18.00 – otwarcie bram
19.00 – koncert supportu : Clock Machine
20.00 – koncert Luxtorpeda

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
M-rock
8 lat temu

Punkty Sprzedaży:
TARNOBRZEG
Sklep muzyczny CZAK MUSIC ul. Wiślna 11/3 (Fregata)
Pub Końca Nie Widać
Kwiaciarnia Aga Flowers w Kauflandzie

SANDOMIERZ
Klub Lapidarium
Sandomierskie Centrum Kultury

STALOWA WOLA
Miejski Dom Kultur

M-rock
8 lat temu
Viking
8 lat temu

kto poprowadzi szkolenie?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content