Michał Szymczak nowym koordynatorem szkolenia grup młodzieżowych w KS Siarce Tarnobrzeg (video)

Michał Szymczak, były trener Siarki Tarnobrzeg zastąpił Michała Kozłowskiego na stanowisku koordynatora szkolenia grup młodzieżowych w klubie sportowym Siarki Tarnobrzeg. – Chcemy wprowadzić nowoczesne formy szkolenia dzieci i młodzieży, gonić ten piłkarski świat, stawiamy na pracę od podstaw – mówi w rozmowie z portalem NadWisłą24 nowy koordynator.

Obecnie w klubie pod okiem jedenastu trenerów szkoli się około dwustu pięćdziesięciu chłopców. To sześć grup rozgrywających swoje mecze w ligach, do tego dochodzą dwie grupy szkolenia naborowego oraz trzecia, która ma powstać w najbliższy poniedziałek. Oprócz tego dodatkowe zajęcia w grupach mają chłopcy szkolący się na pozycje bramkarza.

– Kiedy byłem na stażu trenerskim w Lechu Poznań, to ówczesny trener koordynator grup młodzieżowych Lecha Poznań zaprezentował nam jak to wszystko wygląda w Lechu Poznań i chcę przynajmniej część pomysłów które tam zobaczyłem przenieść na grunt tarnobrzeski – tłumaczy w rozmowie z NW24 Michał Szymczak dodając, że szkolenie obejmuje również m.in. współpracę z trenerem drugoligowej drużyny Siarki, Arturem Kupcem.

Więcej szczegółów w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szpak
9 lat temu

No,Szymczak te nowoczesne metody zdążył już wprowadzić znacznie wcześniej…Zgodnie z tymi działaniami postarał się aby drużyna seniorów była na ostatnim miejscu w tabeli i od spadku dzielił ją tylko krok.Wielkiemu fachowcowi Mastalerz nie da zginąć.Wystarczy być lojalnym…

spoko
9 lat temu

że też przegapili wybory na szefa PZPN i taki Boniek się wkręcił…

ansa
9 lat temu

człowiek z ambicjami i dobrymi znajomościami musi gdzieś pracować

Szpak
9 lat temu
Reply to  ansa

Aż na trzech etatach?Nie jest aż takim fachowcem,aby był tak rozchwytywanym i oczekiwanym pracownikiem.To raczej jego mocodawca stara się mu zrekompensować straty poniesione w wyniku usunięcia ze stanowiska trenera Siarki…

~~
9 lat temu

Widzisz i nie grzmisz.W 17 meczach wygrał aż 2 mecze „specjalista ze stażem” i zostawił następcy,drużynę z nikłymi szansami na utrzymanie.Żeby nie było tak samo z tymi chłopcami.Weź się chłopie za coś co umiesz robić i wstydu oszczędź.

KTOS
9 lat temu

No jak sie ma znajomosci u Presidenta to sie i fuchy znajduja – przeca brat tez nie narzeka … Psipadek ???

Adsaa
9 lat temu

jeden ma kilka etatów drugi siedzi w domu, bo nie ma znajomości. zastanawia mnie fakt czy w Tarnobrzegu brakuje nauczycieli w-f?? że jedna osoba musi zajmować 2 etaty w szkołach, czy po prostu jest nie zastąpiona bo ktoś tak stwierdził

Stary Fix
9 lat temu

No tak, jak się ktoś nie nadaje na trenowanie II ligowej druzyny i nie ma do tego poczucia honoru za grosz to zawsze się znajdzie jakiś inny etat. W końcu bez znajomości w tym mieście o pracę raczej trudno.

Stary Fix
9 lat temu

A poza tym to co tutaj koordynować? Zdolni trenują już w Mielcu albo gdzieś dalej i jak patrzę na te zdjęcia to szkoda, ze Ci młodzi adepci piłki za kilka lat pewnie wylądują w Wielowsi albo Zakrzowie bo przecież w Siarce na wychowanków nikt nie stawia i ich nie docenia. Lepiej ściągać chłopów z Radomia.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content