ODWOŁANY koncert zespołu LUXTORPEDA !

Jak poinformowali nas organizatorzy, niedzielny koncert zespołu Luxtorpeda zostaje niestety odwołany! Powodem jest słabe zainteresowanie koncertem, jak wyjaśniają organizatorzy sprzedało się tylko nieco ponad 200 biletów.

Bilety można zwracać w punktach, gdzie dokonali zakupu.

Zaplanowane na niedzielę szkolenie odbędzie się w innym terminie, w tej sprawie należy kontaktować się w firmą CzakMusic.

Organizatorzy przepraszają wszystkich zainteresowanych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
siarkohoolik
11 lat temu

ponad 200 to malo? dziwne dawac sobie dolna granice fanow.

Kiść
11 lat temu

Ponad 200 w samej przedsprzedaży jak na Tarnobrzeg to chyba dobrze było, też tego nie rozumiem. Ludzie są rozpuszczeni darmowymi koncertami gwiazd za samorządowe pieniądze i gdy trzeba zapłacić za bilet nawet te 20zł to jest problem. Darmowe koncerty zepsuły rynek i tyle.

Malmsteen
11 lat temu

„ponad 200 to malo? dziwne dawac sobie dolna granice fanow” – to nie dolna granica, lecz finansowe realia. To chyba logiczne – tanie bilety (a w tym przypadku takie były – bo cóż to jest dziś 25 zyli???) – wymagana większa liczba uczestników, droższe bilety – może być mniejsza. Tak jak wspomniał poprzednik – ludzie są rozpuszczeni darmowymi gigami. Nagle dziwią się, że trzeba zapłacić.

ansa
11 lat temu

biedota ma płacić i płakać, takie jest twoje myślenie, za Dziubasa nie było nic bawiła się tylko jego świta, a kasy i tak nie było

macbioly
11 lat temu

wydaje mi sie że organizator dodał sobie jedno zero do prawdziwej liczby

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content