Na stoku w Konarach odbyły się I Mistrzostwa Tarnobrzega w narciarstwie i snowboardzie (fotoreportaż oraz video)

I Otwarte Mistrzostwa Tarnobrzega w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu rozegrane zostały w miniony piątek na stoku w Konarach. Zawody rozegrano w pięciu konkurencjach.

W slalomie, w kategorii mężczyźni do 35 lat na starcie którego stanęło dwunastu zawodników, triumfował Łukasz Ligocki z Cieszyna, przed Bartoszem Kitlińskim i Jackiem Kiliańskim. Łukasz Ligocki okazał się również bezkonkurencyjny w snowboardzie, tuż za nim uplasowali się Paweł Dyjak i Grzegorz Guściora. W kategorii powyżej 36 lat, najszybciej trasę slalomu pokonał Przemysław Kowaleczko, drugi był Ryszard Kuczera, trzeci zaś Wojciech Bednarczyk.
W konkurencji pań, nie było zbyt dużej rywalizacji, jako, że na trasie slalomu pojawiło się tylko trzy zawodniczki. Zwyciężyła Agnieszka Kitlińska, przed Iwoną Cieszkowską i Danutą Kowaleczko. W konkurencji snowboardowej na starcie pojawiła się tylko Małgorzata Janik, która nie nękana przez rywalki zdobyła złoty medal w I Mistrzostwach Tarnobrzega w snowboardzie.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content