Maciej Balcar i zespół Nie-bo zagrali w Tarnobrzegu (fotoreportaż)

Maciej Balcar kojarzony jest głównie z grupą Dżem, ale występuje też solo. Jest autorem tekstów, muzykiem, kompozytorem, aktorem teatralnym oraz filmowym. W lutym br. wyruszył w trasę promującą nową płytę „Live Trax 12” nagraną wraz z grupą Nie-bo.  W minioną sobotę muzycy zagrali w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Album „Live Trax 12” ukazał się późną jesienią ubiegłego roku. Dwupłytowe wydawnictwo zawiera zapis gliwickiego koncertu z trasy „Ogień i Woda Acoustic Tour 2012″. Na krążkach znalazło się 18 akustycznych utworów, które pochodzą z wcześniejszych studyjnych płyt artysty: ,,Czarno” oraz ,,Ogień i Woda”. Niespodzianką są również covery ulubionych muzyków Maćka Balcara, między innymi Beth Hart czy Dave Matthews Band.

Występ, będący częścią trasy promującej to wydawnictwo, był oczywiście doskonałą okazją do tego, aby zaprezentować piosenki wchodzące w skład wspomnianego materiału. Sobotni wieczór upłynął zatem pod dyktando utworów, takich jak “Karuzela”, “Popiół i diament”, “Ogień i woda” czy “Bad Love Is Good Enough” (z repertuaru Beth Hart).

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Viking
11 lat temu

to było traumatyczne przeżycie !!! błagam nigdy więcej nie naciągajcie ludzi na taką sztukę.

Plynny Olow
11 lat temu

@Viking, jeśli kolega oczekiwał „ona tańczy dla mnie” w syntezatorowym sosie to rzeczywiście znalazł się w złej grupie docelowej. A ojciec wciąż w polu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content