Tarnobrzeg: Po kłótni z dziewczyną wybił szybę w lokalu

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę wybicia szyby w jednym z lokali gastronomicznych. Wandalem okazał się 19-letni mężczyzna.

Wczoraj, po godz. 20, przechodzący w rejonie placu Bartosza Głowackiego tarnobrzeżanin usłyszał dźwięk tłuczonego szkła, o tym zdarzeniu poinformował patrol Policji. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce. W jednej z restauracji zobaczyli wybitą szybę. Przy leżących odłamach szkła widoczne były świeże ślady krwi.

Mundurowi przeszukując przyległy teren, zauważyli młodego mężczyznę w towarzystwie dziewczyny, para ta szybkim krokiem oddalała się w kierunku pobliskiego osiedla Centrum. Policjanci ruszyli w pościg. Po chwili zatrzymali te osoby. Okazali się nimi tarnobrzeżanie,19-letni mężczyzna i 17-letnia dziewczyna. Chłopak miał ranę ciętą ręki. Policjanci udzielili mężczyźnie pomocy zakładając mu opatrunek.

Podczas ustalania okoliczności zdarzenia mężczyzna przyznał się do wybicia szyby. Jak tłumaczył, przed zdarzeniem pokłócił się ze swoją dziewczyną, gdy przechodził obok restauracji pod wpływem emocji pięścią wybił jedną z szyb. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut zniszczenia mienia.

Sprawą 19 -latka zajmie się sąd. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malmsteen
10 lat temu

„Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5” – ?????????? !!!!!!!!!!!!!

ZOMO-wiec Poeta
10 lat temu

Czyli, jak Wysoki Sąd będzie bardzo upierdliwy, za wybicie pięciu sztuk szyb można dostać tyle, ile za morderstwo. Śmiać się, czy płakać? Poradźcie.

Szeryf
10 lat temu

Widełki są mocne, być może kodeks za szczególną demolkę przewiduje 5 lat a przy okazji ten wybryk podchodzi pod ten paragraf.

spoko
10 lat temu

BO TO ZŁA KOBIETA BYŁA ;D

mich
10 lat temu

do Zomowca Poety: zamiast pisac pierdoly, to kodeks karny do reki. tam jest ladnie wszystko napisane.

ZOMO-wiec Poeta
10 lat temu

Do mich: dziękuję że wskazałeś mi właściwą drogę, i co w tej sytuacji czynić należy. Rzeczywiście, tam wszystko ładnie jest napisane. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie rozumiesz żartu. Trudno.

vertigo
10 lat temu

może mu nie chciała dać a chłopak zamiast sobie sam zrobić dobrze wolał rozładować się na szybie? w sumie lepiej na szybie niż na niewinnym pierwszym lepszym przechodniu, który nawinie się pod rękę.

aaa
10 lat temu

pokaleczył się chłopak i jeszcze zapłaci za szkody i dostanie karę – wszystko przez babę, ehhh te kobitki 🙂

aaa
10 lat temu

az smiac sie chce za popełnione przestepstwo grozi kara do 5 lat niedlugo wyjdziemy na ulice po 22 i bedziemy za to karani wiezieniem 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content