Tarnobrzeg: Przyznano pieniądze dla organizacji pozarządowych na pomoc społeczną

Ponad 100 tys. zł otrzymało dziewięć organizacji pozarządowych, które będą realizowały zadania publiczne z zakresu pomocy społecznej. Swoje oferty złożyło dziewięć organizacji, jedna nie otrzymała dofinansowania na realizację dwóch projektów.

Wśród organizacji, które otrzymały dofinansowanie znalazło się m. in.: Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, które realizować będzie zadanie pn. „Wczesna interwencja szansą dla rozwoju dziecka”, Stowarzyszenie Amazonek „Pomocna dłoń”, które chce przygotować dwa projekty „Amazonko – dąż do sprawności” i „Wspierajmy się i bądźmy razem” oraz Tarnobrzeski Bank Żywności, Caritas Diecezji Sandomierskiej.
Dofinansowanie otrzymał także Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnobrzegu z projektem „Integracja środowiska seniorów przez aktywizację społeczną, edukacyjną i zdrowotną”, a także Stowarzyszenie ESTEKA, które przygotowało projekt „Rehabilitacja dzieci i młodzieży poprzez udział w zajęciach hipoterapeutycznych”, jak również Regionalne Centrum Promocji i Informacji dla Kobiet z projektem „Tarnobrzeg – 16 dni przeciwko przemocy” i Polski Czerwony Krzyż w Tarnobrzegu – „Pomóż nam pomagać” oraz Sandomierskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Zdrowia Psychicznego „Nadzieja” – „Prowadzenie punktu wsparcia dla osób chorujących psychicznie ich rodzin i opiekunów”.

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content