Szczypiorniści Wisły Sandomierz wygrywają w Przeworsku

Po słabym meczu piłkarze ręczni Wisły Sandomierz wygrali w Przeworsku z ostatnią drużyną rozgrywek, tamtejszym Orłem 44:39 (21:21). To dziesiąte zwycięstwo odniesione przez podopiecznych trenera Adama Węgrzynowskiego w sezonie 2012/13 drugoligowych rozgrywek.

Po meczu trener Węgrzynowski powiedział: „Był to słaby mecz w naszym wykonaniu, w którym to od początku nie mogliśmy się zorganizować. Mimo że przeciwnik nic wielkiego nie zaprezentował, to nie mogliśmy sobie poradzić w wielu sytuacjach. Byliśmy ospali, mało ruchliwi, traciliśmy bramki ze strefy 6 metrów, i nasz bramkarz nie wiele miał do powiedzenia. W drugiej połowie gospodarze w 38 minucie prowadzili 28:25. W dalszej części zaczęliśmy lepiej bronić z czego wyprowadzaliśmy kontrataki, które zamienialiśmy na kolejne bramki. Ale to wszystko co zagraliśmy w tym spotkaniu. Podsumowując całe zawody, to zagraliśmy bardzo słabo”.

W najbliższą sobotę szczypiorniści Wisły rozegrają zaległy mecz 13 kolejki w Rzeszowie z tamtejszą Juvenią. Początek spotkania godz.18.

SPR Orzeł Przeworsk – SPR Wisła Sandomierz 39:44 (21:21)

Wisła: Skowron, Wójcik, Teterycz – Ogrodnik 8, Kucharczak 8, Kutek 7, Dusak 6, Sadecki 6, Białkowski 5, Gach 3, Kaczmarski 1, Guz, Werstler, Zieliński.

źródło: SPR Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content